Velomanai.lt

Dviračių mėgėjų klubo forumas

Dabar yra 2024-03-28 19:07

Visos datos yra UTC + 2 valandos [ DST ]




Naujos temos kūrimas Atsakyti į temą  [ 21 pranešimai(ų) ]  Eiti į Ankstesnis  1, 2
Autorius Žinutė
 Pranešimo tema: Re: giant roam xr2 2011
StandartinėParašytas: 2011-08-06 01:10 
Atsijungęs

Užsiregistravo: 2011-07-30 00:59
Pranešimai: 13
sveikas aciu kad issakei savo nuomone ir davei patarimu :wink:
trumpai apie save :)
man 31m.
ugis 186cm
svoris 98kg

dviraty minu gal koky menesy taip rimciau :)
o anksciau tai kai vaikas buvau :)
mano fizine forma palyginus su kuom,bet trumpai pasiekti mano rezultatai ,aisku svorui keicentis kai kurie rezultatai lb keiciasi :)
3km begimas 11min.
10km begimas 40min
1,5km 4:18min.
mirties trauka 210kg
pritupimai 170kg
numintas atsumas su suo minetu dviraciu 486km ,tai gal pusantro menesio kazkas.
fizine forma palaikau jau pastovei 2metus ,fight treinigai ,stangine ,begimas ,dabar dviratis
tikslas ,sportas mano gyvenimo budas ,patinka lenktyniauti su savimi :)
taip jus teisus kad svarbiausia yra pats zmogus ir jo forma ,bet dviratis ir jo pakoregavimas konkreciam dalykui tai manau nera blogai ,taip gal mano uzduodami klausimai atrodo kvailoki ir keisti ,bet niekas negime zinodamas :) ,bandau pats ieskotis info ,uztat uzsiregistravau cia ,papildyti ziniu sarasa kuris labai skurdus dviraciu pasaulyje .
noriu sudalyvauti duahtlone (as gyvenu uk) tai jai viskas bus gerai po menesio bus rezultatas kaip man sekesi ar isies aplenkti ta bobute :) reikes begti 5km vazuoti 23km begti 5km vietove kalnuota :) tai tiek ,prasau manes nesmerkti uz keistus klausimus .
aciu dar karta uz issamius atsakymus ir pastabas ,visiems sekmes ir gero savaitgalio .


Į viršų
 Aprašymas  
 
 Pranešimo tema: Re: giant roam xr2 2011
StandartinėParašytas: 2011-08-06 02:05 
Atsijungęs
Vartotojo nuotrauka

Užsiregistravo: 2010-07-31 00:53
Pranešimai: 217
Miestas: Kaunas
Skype: binary1988
Vardas, Pavardė: Andrius
Hmm masės kiek per daug sakyčiau :roll: jei tai raumenys ir ant kojų - tai dar normaliai, bet jei raumenys aukščiau ar dar blogiau - riebalai tą svorio perteklių sudaro - tada jau nebegerai(nors raumenys viršuje irgi dar neblogai).
Bėgimo rezultatai kaip ir gerai atrodo, bet dviratininko ir maratonininko kojos skiriasi, o ir ne šiaip sau - dviratininko kojos dirba kitaip nei maratonininko - tad šitą dalyką verta nebent užskaityti kaip pliusiuką širdies ir kraujotakos sistemai.
Numintas atstumas su dviračiu - pakankamai mažas :) norint pradėt siekt geresnių rezultatų - reikia kokio bent jau 1000 kilometrų ramiu tempu(su pulsu 110-120 dūžių per minutę), o tada jau galima truputį ir agresyviau palakstyti :)
Tad jei nori varžyboms pasiruošt - tai iki jų surink ramiu tempu bent jau tą 1000km(skiriant pakankamai laiko tai drąsiai gali padaryti per dvi savaites) ir jei liks laiko - jau grynai treniruotėms :)
Geras Lino parašymas apie dviratininko treniruotes: viewtopic.php?f=3&t=1779
Tai tiek, pakaks čia rašinėti, reik eit ilsėtis :)
P.S. bent jau triatlone tai važiuojama su triatlonui skirtu dviračiu tai numanau, kad duatlone irgi panašiai turi būti. Ar ten tokios mėgėjiškos varžybos, kad dalyviai atsitempia savo dviračius ir su jais važiuoja tuos 23km? :)

_________________
2011: ~4000KM
2012: bus kokie 2500km
2013: Na gal ir bus 2000km
2014: Startas: 2014-01-02


Į viršų
 Aprašymas  
 
 Pranešimo tema: Re: giant roam xr2 2011
StandartinėParašytas: 2011-08-10 20:22 
Atsijungęs

Užsiregistravo: 2011-07-30 00:59
Pranešimai: 13
sveiki ,isigijau normales padangas Schwalbe Ultremo ZX Road 25c tai visai kitoks vaziavimas :) palyginus su michelin tai diena nuo nakties skirtumas :)


Į viršų
 Aprašymas  
 
 Pranešimo tema: Re: giant roam xr2 2011
StandartinėParašytas: 2011-09-04 23:36 
Atsijungęs

Užsiregistravo: 2011-07-30 00:59
Pranešimai: 13
sveiki visi tai sudalyvavau duahtlone :)
buvo 5km begimas 24km vaziavimas dviraciu 5km begimas
mano svoris ~100kg :)
yveiktos distancijos laikas 1h27min.cia apytiklsus laikas visa detalia info surasysiu kai bus pakelbti oficialus rezultatai ,tai kaip cia kazkas rase apie zmogu kuris su maximos dviraciu aplenkinejo kitus su gerais dviraciais ,tai teisybe man pacio nustebimui po pirmu 5km sokus ant dviratuko teko aplenkti apie 12 varzovu su road gerais dviraciais :) aisku begimas buvo sunkus paskutiniu 5km ,nes pakirto blauzdas degino baisei :) bet pirmas blynas visad buna prisviles :) ir sakykim mano spontaniskas noras sudalyvauti kuriam net normalei negalejau pasiruosti nes sugalvojau likus kazkas men.iki varzybu :)
aciu ,kas dave patarimu ,jais pasinaudojau


Į viršų
 Aprašymas  
 
 Pranešimo tema: Re: giant roam xr2 2011
StandartinėParašytas: 2011-10-20 19:58 
Atsijungęs

Užsiregistravo: 2011-08-28 19:36
Pranešimai: 3
Vardas, Pavardė: Kazimieras N
kurgitu rašė:
sveikas aciu kad issakei savo nuomone ir davei patarimu :wink:
trumpai apie save :)
man 31m.
ugis 186cm
svoris 98kg

dviraty minu gal koky menesy taip rimciau :)
o anksciau tai kai vaikas buvau :)
mano fizine forma palyginus su kuom,bet trumpai pasiekti mano rezultatai ,aisku svorui keicentis kai kurie rezultatai lb keiciasi :)
3km begimas 11min.
10km begimas 40min
1,5km 4:18min.
mirties trauka 210kg
pritupimai 170kg
numintas atsumas su suo minetu dviraciu 486km ,tai gal pusantro menesio kazkas.
fizine forma palaikau jau pastovei 2metus ,fight treinigai ,stangine ,begimas ,dabar dviratis
tikslas ,sportas mano gyvenimo budas ,patinka lenktyniauti su savimi :)
taip jus teisus kad svarbiausia yra pats zmogus ir jo forma ,bet dviratis ir jo pakoregavimas konkreciam dalykui tai manau nera blogai ,taip gal mano uzduodami klausimai atrodo kvailoki ir keisti ,bet niekas negime zinodamas :) ,bandau pats ieskotis info ,uztat uzsiregistravau cia ,papildyti ziniu sarasa kuris labai skurdus dviraciu pasaulyje .
noriu sudalyvauti duahtlone (as gyvenu uk) tai jai viskas bus gerai po menesio bus rezultatas kaip man sekesi ar isies aplenkti ta bobute :) reikes begti 5km vazuoti 23km begti 5km vietove kalnuota :) tai tiek ,prasau manes nesmerkti uz keistus klausimus .
aciu dar karta uz issamius atsakymus ir pastabas ,visiems sekmes ir gero savaitgalio .

Labas, bet man atrodo tu save per daug gaili: nes aš pradėjau šiais metais važinėti , man 54m pirmas išvažiavimas 730km per nepilnas 4 dienas, po jų supratau , kad man važiuoti patinka, ir pradėjau domėtis dviračiu ,kad prisitaikyčiau prie savęs ,kad būtų patogiau . Man tiesiog patinka kai numini 250km ir jauti šiokį tokį nuovargį kojose , bent jau pirmą dieną, patinka kai merkia lietus o dviratis rieda toliau, man tai smagu... nes jau rekordų tai nepastatysiu...


Į viršų
 Aprašymas  
 
 Pranešimo tema: Re: giant roam xr2 2011
StandartinėParašytas: 2011-10-21 00:27 
Atsijungęs
Vartotojo nuotrauka

Užsiregistravo: 2008-08-02 16:32
Pranešimai: 2293
Miestas: Kaunas
Vardas, Pavardė: Giedrius.S
Hėbra, kad varot netoje temoje. :evil:
Čia lyg savo dviratį pristatinėja žmonės, o čia jau kas daugiau nuriedės km pas ką daugiau kg agurkų sklepe, kas kiek moterų turi ir bla bla.

_________________
Dviračių meistras, reikia remonto, patarimo? PM arba 861178461


Į viršų
 Aprašymas  
 
Rodyti paskutinius pranešimus:  Rūšiuoti pagal  
Naujos temos kūrimas Atsakyti į temą  [ 21 pranešimai(ų) ]  Eiti į Ankstesnis  1, 2

Visos datos yra UTC + 2 valandos [ DST ]


Dabar prisijungę

Vartotojai naršantys šį forumą: Registruotų vartotojų nėra ir 4 svečių


Jūs negalite kurti naujų temų šiame forume
Jūs negalite atsakinėti į temas šiame forume
Jūs negalite redaguoti savo pranešimų šiame forume
Jūs negalite trinti savo pranešimų šiame forume
Jūs negalite prikabinti failų šiame forume

Ieškoti:
Pereiti į:  
Powered by phpBB® Forum Software © phpBB Group
Vertė Vilius Šumskas © 2003, 2005, 2007

Hey.lt - Interneto reitingai, lankomumo statistika, lankytoj skaitliukai