Velomanai.lt

Dviračių mėgėjų klubo forumas

Dabar yra 2024-03-19 07:17

Visos datos yra UTC + 2 valandos [ DST ]




Naujos temos kūrimas Atsakyti į temą  [ 54 pranešimai(ų) ]  Eiti į 1, 2, 3, 4  Kitas
Autorius Žinutė
 Pranešimo tema: Taučio Trek 6700
StandartinėParašytas: 2009-11-25 17:17 
Atsijungęs
Velomanas
Vartotojo nuotrauka

Užsiregistravo: 2008-03-07 22:48
Pranešimai: 3643
Miestas: Kaunas
Skype: darysp
Vardas, Pavardė: Darius Pekarskas
Nors dviratis ir ne mano :) , bet šio dviračio pristatymą pradėsiu aš. Šitą dviratuką surinkau Tautvydui beveik pagal jo užsakymą. Rinkdamas, stengiausi išlaikyti vientisą komponentų liniją ir lygį, bei nenutolti nuo Trek koncepcijos.

Detalesnis dviračio aprašymas:
Rėmas - Trek 6700 Alpha Black Aluminium 17,5"
Šakė - Rock Shox Recon SL 100mm (orinė)
Ratai - Alexrims EN24 Disc su Shimano Deore XT stebulėmis
Padangos - Bontrager Jones XR
Vairas, grips'ai, vairo ir balno iškyšos - Bontrager (Select lygio)
Balnas - Selle Italia Shiver
Bėgių perjungėjai, abu simplexai, švaistikliai, myniklio velenas - Shimano Deore XT (M770 klasės)
Grandinė ir kasetė (11-34) - SRAM
Stabdžiai (diskiniai, hidrauliniai) - Avid Juicy 5 su 185mm priekiniu disku ir 160mm galiniu disku
Pedalai - Shimano M505

Įdedu keletą nuotraukų:
Paveikslėlis
Paveikslėlis
Paveikslėlis
Paveikslėlis
Paveikslėlis
Paveikslėlis


Dviratį vakar svėriau - be pedalų 11,8kg

Manau toliau šią temą Tautvydas pratęs pats, įdės gražesnes nuotraukas, bei savo komentarus apie dviračio riedėjimą.

Gerų Tauti tau kilometrų :!: Išmaišyk visus Vilniaus miškus ir ne tik :D


Į viršų
 Aprašymas  
 
 Pranešimo tema: Re: Taučio Trek 6700
StandartinėParašytas: 2009-11-26 01:21 
Atsijungęs
Vartotojo nuotrauka

Užsiregistravo: 2009-03-30 15:30
Pranešimai: 371
Miestas: Vilnius
Skype: macgyver8622
Vardas, Pavardė: Dainius
#

_________________
Čia ne forumas...


Paskutinį kartą redagavo MacGyver 2012-01-18 09:54. Iš viso redaguota 1 kartą.

Į viršų
 Aprašymas  
 
 Pranešimo tema: Re: Taučio Trek 6700
StandartinėParašytas: 2009-11-26 09:00 
Atsijungęs
Velomanas

Užsiregistravo: 2009-08-11 14:01
Pranešimai: 713
Miestas: Vilnius
Vardas, Pavardė: Šarūnas
eeee.... sveikinimai :)

O dar 6dienį tylėjo kaip vandens į burną prisiėmęs ir tik murmėjo kažką "pavasarį pavasarį..." :D

Gero riedėjimo :smt006

_________________
Dema Iseo Winter edition
Focus Blue Ridge 2009/custom
Sporten Favorit


Į viršų
 Aprašymas  
 
 Pranešimo tema: Re: Taučio Trek 6700
StandartinėParašytas: 2009-11-26 09:24 
Atsijungęs
Velomanas
Vartotojo nuotrauka

Užsiregistravo: 2009-04-06 04:56
Pranešimai: 1723
Miestas: Vilnius
Vardas, Pavardė: Tautvydas
ką aš ką aš... :oops:
laimingas belekaip :) šiandien tiesiogine ta žodžio prasme naktį praleidau su naujuoju gražuoliu (labai galimas dalykas, kad būčiau praleidęs ant dviračio, jei ne pedalai). dviem dvirkom vietos nėr, tad pasistačiau kambaryje, šalia guolio. Pramerki naktį akis - dviratis nakties tamsoje stovi...ech grožis. kol žmonos ir vaikų nerasta, tai sakyčiau vienas geresnių jausmų :)
neištvėriau, kai Darius pasakė, kad surinktas, nors planai tikrai buvo pavasariui. Nieko dėl tokio grožio verta pasistengt. Kai Einoras vakar iškėlė iš buso ir pirmą syk už grips`o čiuptelėjau, tai net nemoku apsakyt to dūšiai malonaus nuosavybės jausmo :)
su fotkėm teks palūkėt - tamsoje viso grožio nesimato, va kurį savaitgalį į dūkštas palėksim, tada ir prifotkinsim "darbinėje aplinkoje" :)

p.s. MacGyver, nepamenu, kad kada nors būčiau kaltinęs dviratį, kad nepaminu :roll: visada sakiau, kad Bulliukas-hanteliukas yra lyg treniruoklis. Dabar bus reali proga įsitikint kiek sugebėjau per vasarą "prisitreniruot" :)
vien šakė ką reiškia, mmmm :smt050

_________________
neša mane Trek`as per devynis kalnus... <<< PARDUODAMAS
Trolį pabalnojęs po pasaulį aš klajosiu
Info apie džiaugsmus FB
------------------------------------
artimiausiu metu:
asmeniniai džiaugsmai


Į viršų
 Aprašymas  
 
 Pranešimo tema: Re: Taučio Trek 6700
StandartinėParašytas: 2009-11-26 09:39 
Atsijungęs
Velomanas
Vartotojo nuotrauka

Užsiregistravo: 2008-10-14 16:58
Pranešimai: 881
Miestas: Kaunas
Vardas, Pavardė: Arūnas Rutkauskas
Sveikinimai Tautvydui.
Šis dviratis, kaip ir visi, kuriuos surinko Darius - tobulas iki smulkmenų .


Į viršų
 Aprašymas  
 
 Pranešimo tema: Re: Taučio Trek 6700
StandartinėParašytas: 2009-11-26 09:59 
Atsijungęs
Velomanas
Vartotojo nuotrauka

Užsiregistravo: 2006-08-29 16:24
Pranešimai: 333
Miestas: Kaunas
Vardas, Pavardė: Linas Z.
su 34 dantim sienom galesi vazinet :wink:


Į viršų
 Aprašymas  
 
 Pranešimo tema: Re: Taučio Trek 6700
StandartinėParašytas: 2009-11-26 10:28 
Atsijungęs
Velomanas
Vartotojo nuotrauka

Užsiregistravo: 2008-09-04 10:37
Pranešimai: 62
Miestas: Kaunas
Vardas, Pavardė: Lina
Vow! Sunku akis atitraukti. O tie raudoni akcentai....! :smt007


Į viršų
 Aprašymas  
 
 Pranešimo tema: Re: Taučio Trek 6700
StandartinėParašytas: 2009-11-26 12:56 
Atsijungęs
Velomanas
Vartotojo nuotrauka

Užsiregistravo: 2006-08-22 15:22
Pranešimai: 5003
Miestas: Kaunas
Vardas, Pavardė: Linas Vainius
grožis :-) 2010 m. Maratonų taurėje visuose etapuose pilną distanciją priklauso su tokiu :-D

_________________
http://www.dviratai.lt - varžybos, maratonai, paradai, klubas.
DSK Dviratai-Daistatus naujienos, įdomybės apie dviračius FB
Elektrėnų GX Ralis dviračių maratonas 2018-10-13 d.


Į viršų
 Aprašymas  
 
 Pranešimo tema: Re: Taučio Trek 6700
StandartinėParašytas: 2009-11-26 14:57 
Atsijungęs
Velomanas
Vartotojo nuotrauka

Užsiregistravo: 2009-09-02 11:23
Pranešimai: 475
Miestas: Vilnius/Šilutė
Vardas, Pavardė: Vitalijus
Sveikinimai Tautvydai!!! :smt041 Nu daba tai pavarysim :D

_________________
Trek 6700
Scott sportster P4
- - - - - - - - - - - - - - - - - -
Pranešk apie gražią vietą
Padėk kurti Lietuvos žemėlapį


Į viršų
 Aprašymas  
 
 Pranešimo tema: Re: Taučio Trek 6700
StandartinėParašytas: 2009-11-26 17:34 
Atsijungęs
Vartotojo nuotrauka

Užsiregistravo: 2008-09-30 12:44
Pranešimai: 179
Miestas: Kaunas
Skype: Minduzas
Vardas, Pavardė: Mindaugas
m...
Man labai gražu :)
Sveikinu pakilus i TREK lygį ;)

_________________
Geriausia dviračių taisykla Kaune
Mus rasit čia


Į viršų
 Aprašymas  
 
 Pranešimo tema: Re: Taučio Trek 6700
StandartinėParašytas: 2009-11-27 00:00 
Atsijungęs
Velomanas
Vartotojo nuotrauka

Užsiregistravo: 2009-04-06 04:56
Pranešimai: 1723
Miestas: Vilnius
Vardas, Pavardė: Tautvydas
dėkui už sveikinimus visiem. Tikrai, Darius padirbėjo iš peties, tad mano padėka jam kuo nuoširdžiausia :smt006
prasiilginom ketvirtadieniuką, o kadangi susirinko miškų mylėtojai + 1 miškų nebijantis, tad treką nusivarėm ten, kur jam ir priklauso (nėr ko bontragerių į asfaltą brūžint)
pradėkim nuo foto. Nepyk Dariau, bet tos pirmosios foto na tokios...nelabai mano dviračiui tinkamos. Manau šita bus kur kas išraiškingesnė
Paveikslėlis
bet apie viską nuo pradžių.
jei kam įdomu, tai nakvojo trekas pas mane štai tokioje padėtyje:
Paveikslėlis ir atradau neblogą būdą užmigti - žinot, apie avių skaičiavimą? tai va. tikras velomanas turi pasukti ratą ir skaičiuoti kiek sykių jis apsisuks. su XT stebulėm miegas garantuotas :D
dar vakar vakare atsiimdamas užsėdau ir nenorėjau nulipt - savas. tiesa sedėsena kiek kitokia, vairas berods toliau ir aukščiau, bet po šiandien dar nematau reikalo nieko keist, gal tik su sėdynės aukščiu pažaisiu. prie pavarų reikės įprast - su pirštinėm nelabai patogu junginėt.Ai ir dar vienas diiidelis minusas - reik skambučio kokio priekiniam simpleksui, nes taip tyliai perjungia, kad vis tikrinaus ar tikrai užmetė ant aukščiausios žvaigždės :D
pirmi metrai ir pirma mintis - pagreitis. dauguma jūsų, seniai sėdinčių ant aukštesnės klasės dviračių gal jau esat pamiršę, koks tai yra jausmas persėsti keliais laiptukais aukštyn. o man kaip su kalnais - viskas šviežia ir viskas :shock: Po mano buliaus šitas trekas tiesiog skraido ir iš vietos rauna kaip iš ragatkės :) nerealus jausmas. Antra mintis - garsas. belekiant asfaltu kiemais vienu metu net atsisukau, nes pamaniau, kad mašina kokia važiuoja - šitos padangos tikrai neblogai kaukia ant asfalto :) nežinau ar man tai vis dar patiktų po kokių 200km, bet dabar patinka.
šakė. tikrai buvau pamiršęs, kas tai yra normali, idealiai veikianti šakė. dabar prisiminiau :) ir kaip aš anksčiau važinėjau? duobės pievose, ir asfalte, smėlio išgraužos, šakningi nusileidimai - viskas dzin. eina kaip per sviestą. iš įpročio vis stabdydavau arba stodavaus, kad gesint smūgius amortizuojant kūnu, bet labai greit vėl persėdau ant balnelio ir tiesiog mėgavaus :)
beja, galinio amortiko šiek tiek trūksta - pastrakinėja šitas trekas vistik jei smagiau nešiesi. reiks iš naujo mokytis technikos. Balnelis visai liuks. buvau maloniai nustebintas. pasirodė kietokas iš pradžių, bet įspūdis buvo klaidingas. patinka, kad siauras, o šiaip reik daugiau pravažiuot, kad įsitikint kaip yra.
jaučiasi lengvumas dviračio ir standumas. juokavau, kad vėl pamilsiu įkalnes :) nes su bulium buvo kančia - kg+amortizuojantis galas ne pats idealiausias mišinys. su treku lipam be vargo(tiesa kojos atidirba savo :D ). Žiauriai patinka, kad kiekvienas prasukimas keliauja į ratus, nėra jokių nuostolių. net nežinau kaip pasakyt. žodžiu čia tiesiog mini tiek pat, o leki dvigubai toliau ir greičiau nei su bulium. Ir gal net neteisinga lygint būtų ištiesų. Žodžiu įspūdžiu po tų kelių valandų tikrai daug ir visi jie teigiami :) valdymui, galimybių ribom laiko dar turėsiu iki žiemos, bet jau dabar aišku, kad tobulėti reikės man, o ne dviračiui :) smagu kai taip
Dar syk dėkui Dariui už puikų aparatą :smt006

truputis foto po šiandienos miškų:
http://www.ipix.lt/images/35700366.jpg
http://www.ipix.lt/images/76396794.jpg
http://www.ipix.lt/images/95050889.jpg

o šiaip laiko atradus numatoma išvyka į dūkštus ir tinkamas treko išbandymas bei įšventinimas ;)
sekite MTB temą ;)

_________________
neša mane Trek`as per devynis kalnus... <<< PARDUODAMAS
Trolį pabalnojęs po pasaulį aš klajosiu
Info apie džiaugsmus FB
------------------------------------
artimiausiu metu:
asmeniniai džiaugsmai


Į viršų
 Aprašymas  
 
 Pranešimo tema: Re: Taučio Trek 6700
StandartinėParašytas: 2009-11-27 01:06 
Atsijungęs
Velomanas
Vartotojo nuotrauka

Užsiregistravo: 2008-03-07 22:48
Pranešimai: 3643
Miestas: Kaunas
Skype: darysp
Vardas, Pavardė: Darius Pekarskas
Labai smagu girdėti, kad "test ride" pavyko ir tavo įspūdžiai geri :wink: Žinoma, kad tavo nuotraukos teisingesnės :D , tikras XC dviratis taip ir turi atrodyti.

Keletas pastebėjimų:
-aš bėgių perjungėjus ant vairo pastačiau į tokią poziciją, kad patogiausia būtų perjunginėti su nykščiu (į abi puses) - mažają perjungėjų rankenėlę galima spausti ir nuo savęs, ir į save.
-jei vairas per aukštai, tiesiog apversk stema (aš rinkdamas dviratį palikau laisvės reguliuoti vairo aukštį, nes dar yra du 1cm "speiseriai" po stemu)
-šitas balnas yra apgaulingas - iš pradžių jis atrodo kietokas, bet ilgiau pavažiavus suprati, kad jis patogus. Selle Italia apie jį rašo "for offroad use"
-pasitikrink "kelias - pedalo centras" poziciją ir, reikalui ęsant, pasireguliuok balno horizontalią padėtį
-padangos Bontrager Jones XR ant asfalto kaukia kaip troleibusas, bet jos rieda labai gerai (ypač offroad'e). Jei norėsi tylesnių, galėsi ateityje užsidėt Bontrager XDX arba Schwalbe Racing Ralph (arba dar ką nors). Beje aš pats irgi važinėju su Jones XR ir nelabai noriu jas keisti į kitokias (atsimenu Šiaulių maratoną, kur su jomis visur praėjau kiaurai). Jų minusas - pakankamai greitai dėvisi, ypač važinėjant asfaltu, pliusas - jų yra pirkti pas Umarus už labai normalią kainą.
-nepamiršk gana dažnai (bent kas keli šimtai km) išplauti grandinę ir sutepti su geru tepalu skirtu dviratinėms grandinėms - transmisija tarnaus tikrai ilgai.
-na ir žinoma PEDALAI :D Kai nusipirksi batelius ir pradėsi važinėt su klipsais, pamatysi, kad pas tave atsirado dar papildomų arklių

Sėkmės :!:


Į viršų
 Aprašymas  
 
 Pranešimo tema: Re: Taučio Trek 6700
StandartinėParašytas: 2009-11-27 09:53 
Atsijungęs

Užsiregistravo: 2009-04-16 14:43
Pranešimai: 41
{void}


Paskutinį kartą redagavo zhaliaroota 2013-07-25 14:46. Iš viso redaguota 1 kartą.

Į viršų
 Aprašymas  
 
 Pranešimo tema: Re: Taučio Trek 6700
StandartinėParašytas: 2009-11-27 15:43 
Atsijungęs
Velomanas
Vartotojo nuotrauka

Užsiregistravo: 2008-04-15 12:16
Pranešimai: 2731
Miestas: ...dabar Vilnius, sekantis...
Vardas, Pavardė: Kęstas
Na va ir aš pagaliau turiu laisvo laiko pasidžiaugti Tautvydo ratais.
Sveikinu atsikračius daugiau kaip 4kg, turėtum jaustis kaip ant sparnų ir dar tvirtų. O jau orinė šakė po buvusios ant bull'iaus iš vis kaip skirtingos paskirties daiktai.
Dariau kokius trosus išvedžiojai? Pats ruošiuosi keisti, tai atkreipiu dėmesį. Lyg tai matosi XTR elementų?

_________________
Kęstas.
Kyla problemų forume? Jų sprendimas čia: FORUMO TAISYKLĖS :wink:


Į viršų
 Aprašymas  
 
 Pranešimo tema: Re: Taučio Trek 6700
StandartinėParašytas: 2009-11-27 16:24 
Atsijungęs
Velomanas
Vartotojo nuotrauka

Užsiregistravo: 2008-03-07 22:48
Pranešimai: 3643
Miestas: Kaunas
Skype: darysp
Vardas, Pavardė: Darius Pekarskas
Trosai ir šarvai yra normalūs shimaniniai (XT lygio). XTR komponentas yra vienintelis - papildoma apsauga nuo purvo ties galiniu simplexu. Kadangi šitų apsaugų aš turėjau, tai paprastai stengiuosi įdėti į tą vietą, kur didžiausia vandens ir purvo patekimo tikimybė.

Jei planuoji keisti trosus ir šarvus, tai drasiai imk XTR komplektą, nes trosai slysta labai lengvai - bėgiai persijungia lengviau, nei su paprastais. O pats geriausias variantas, tai XTR trosai su šarvais ir truputį kitokios tarpinės: http://roseversand.com/output/controller.aspx?cid=156&detail=10&detail2=3805. Aš ant savo Trek'o taip pasidaręs:

Paveikslėlis

Viršutinės tarpinės vaikšto kartu su trosu.

Kai Tautvydas ęsamus trosus sudėvės, jam irgi siūlau aukščiau nurodytą variantą.


Į viršų
 Aprašymas  
 
Rodyti paskutinius pranešimus:  Rūšiuoti pagal  
Naujos temos kūrimas Atsakyti į temą  [ 54 pranešimai(ų) ]  Eiti į 1, 2, 3, 4  Kitas

Visos datos yra UTC + 2 valandos [ DST ]


Dabar prisijungę

Vartotojai naršantys šį forumą: Registruotų vartotojų nėra ir 1 svečias


Jūs negalite kurti naujų temų šiame forume
Jūs negalite atsakinėti į temas šiame forume
Jūs negalite redaguoti savo pranešimų šiame forume
Jūs negalite trinti savo pranešimų šiame forume
Jūs negalite prikabinti failų šiame forume

Ieškoti:
Pereiti į:  
Powered by phpBB® Forum Software © phpBB Group
Vertė Vilius Šumskas © 2003, 2005, 2007

Hey.lt - Interneto reitingai, lankomumo statistika, lankytoj skaitliukai