Velomanai.lt

Dviračių mėgėjų klubo forumas

Dabar yra 2024-03-29 05:14

Visos datos yra UTC + 2 valandos [ DST ]




Naujos temos kūrimas Ši tema užrakinta, jūs negalite redaguoti pranešimų arba atsakinėti į juos.  [ 58 pranešimai(ų) ]  Eiti į Ankstesnis  1, 2, 3, 4  Kitas
Autorius Žinutė
StandartinėParašytas: 2008-11-27 14:48 
Atsijungęs

Užsiregistravo: 2007-05-01 20:57
Pranešimai: 1096
Patarimai bendri, bet dar kas nors pagalvos, kad čia patarimai šiam psivažinėjimui. :D
Na man asmeniškai būtų buvę daug smagiau, jei lauke būtų gerai prisnigta, bet ai dzin, bus dar to sniego. :wink:


Paskutinį kartą redagavo Giedrius.S 2008-11-30 11:57. Iš viso redaguota 1 kartą.

Į viršų
 Aprašymas  
 
StandartinėParašytas: 2008-11-29 19:27 
Atsijungęs

Užsiregistravo: 2007-05-01 20:57
Pranešimai: 1096
Buvom 5 --> Schumis + žmona (eee...kaip vardas? :oops: ) + Paulius + Kestis + aš.
Nuo Pašušvio jau niekur beveik nesukom - kai pamatai, kad 15 h jau vos ne naktis, tai kažkaip nebesinori tamsoj ieškot, į kurį šunkelį pasukt. :roll:
Šiaip ką - rajonas pamatė vienoj krūvoj daugiau negu 1 dviratininką - pypsėjimai, mojuojančios pakelės užeigos darbuotojos etc. :)
Iki pat Pašušvio kaimo vėjas buvo į nugarą arba į šoną. Nuo Pašušvio - tiesiai į veidą. Stiprus bjaurybė pasitaikė - narsiai lėkėm 12 - 15 km/h. :smt081 Žvyrkelio vistik buvo, bet toks suplotas gerai, vos ne kaip asfaltas (man), išskyrus vieną kelių šimtų metrų atkarpėlę, kur užtaikėm ant kažkokio molio. :roll:
Šunų buvo daugoka (ei, juk buvo?). Pradžia daug žadanti - užsivijo toks dvarneška, ai mes dėmesio nekreipiam, tada girdim Kestis rėkia "ei, stambus kalibras" - atsisukam - rotveileris atvaro, čia atseit bonusas prie to dvarneškos. Kažkaip visi vieningai pajutom jėgų antplūdį ir biškį užmynėm. :D Bet sabaka kaip ir visi rotveileriai - riebus pasitaikė, tai pasivijo porą metrų ir patingėjo toliau vaikytis (kad dvarneškos tokie būtų...)
Ai toliau kiti pasakokit. :D
P.S. aš namie buvau 17.30 h.

Ai va dar neparašiau - mano spidas ką sako:
Gryno važiavimo laikas 5h 46 min 49 sek
Dst 108.50 km
Av 18.7 km/h
Max 39.2 km/h
Netoli Krakių mano Giantui suėjo 3000 km. :smt026 Su kuo jį ir sveikinu. :D :smt113 :smt031


Į viršų
 Aprašymas  
 
StandartinėParašytas: 2008-11-29 22:00 
Atsijungęs
Velomanas
Vartotojo nuotrauka

Užsiregistravo: 2008-10-25 09:30
Pranešimai: 477
Miestas: Kaunas
Skype: potamskis
Vardas, Pavardė: Paulius R
vejas buvo zudantis, bet bent jau suzinojau savo pajeguma :D o seip super pasivazinejimas :) ir laukiam foto :)

_________________
VIP - Very Important Post


Į viršų
 Aprašymas  
 
StandartinėParašytas: 2008-11-29 22:08 
Atsijungęs
Velomanas
Vartotojo nuotrauka

Užsiregistravo: 2008-04-15 12:16
Pranešimai: 2731
Miestas: ...dabar Vilnius, sekantis...
Vardas, Pavardė: Kęstas
Aha, pasivėžinimas toks gavosi stiprokas, vidury laukų vėjas žudė. Pagal Aušra teko kapanotis prieš jį 12-15km/h, bet aš fiksavau kapanojimasi ir 8km/h. Na iš esmės apvažiavom ratuką, tai buvo, kad pavėjui nelabai ir minti reikėjo. Bet pamoka važiavimo grupėje gera - kai susikompaktindavome tai ir tas vėjas netoks baisus būdavo. Na ir tie kilometrai pagal Aušra - tai su atvykimu į maršrūtą ir parvykimu namo, o šiaip tiek daug nesikankinom, pagal gps 74,1km ir visa kelionė užtrūko 6:35 įskaitant pastovėjimus ir šašlykus :roll: bet tų šašlykų man būtų buvę per akis ir pusė porcijos, tada su vėju sukovoti būt buvę paprasčiau. O tas rotveileris tai rimtai susirūpinti privertė, tik tikrai gerai kad patingėjo savo masę paskui mus transportuoti :) na, o smulkmės neregistravau, bet pabendrauti buvo su kuo. Tas faktas kad signalindavo, muojuodavo, mirksėdavo kaip vestuvininkams irgi naujiena, taip, provincijai mes tikra egzotika :D
Na ką, gerai atrodo viskas baigėsi, tikiuosi ir Virgis su kompanija sėkmingai namus pasiekė, šio bei to naujo pamatėm ir čia tai ką mano technika užfiksavo http://picasaweb.google.lt/kestisp/Krakes_20081129#

_________________
Kęstas.
Kyla problemų forume? Jų sprendimas čia: FORUMO TAISYKLĖS :wink:


Į viršų
 Aprašymas  
 
StandartinėParašytas: 2008-11-29 22:32 
Atsijungęs
Velomanas
Vartotojo nuotrauka

Užsiregistravo: 2008-05-06 08:55
Pranešimai: 931
Miestas: Kaunas
Skype: virgis0930
Vardas, Pavardė: Virginijus Bendoraitis
Prie Aušros ir Kęsto komentarų sunku ką ir bepridėti. Nuo visos mūsų šeimynos noriu tik padėkoti už kelionės organizavimą ir nors ir nedidelę, bet šaunią kompaniją. Na taip, šuniukai jau nuo pat pradžių, perdaug atsipalaiduoti neleido. Šiaip tai kelionė visumoj buvo puiki ir oras būtų visai nieko, jeigu ne tas vėjas. Tiesa, Krakes valdo forsai (žiūr. foto) :) , bet nežiūrint į tai, gruziniški šašlikai tikrai puikūs. Štai ir foto iš mūsų kelionės: http://picasaweb.google.com/virginijus. ... ainiRajon#

P.S. Mano žmonos vardas Jolanta :smt006

_________________
VIRGIS
vsf Fahrradmanufaktur T-500
ORBEA ONIX
ORBEA ALMA


Į viršų
 Aprašymas  
 
StandartinėParašytas: 2008-11-30 11:37 
Atsijungęs

Užsiregistravo: 2007-05-01 20:57
Pranešimai: 1096
AČIŪ visiems, kurie nepasididžiavo/galėjo/panorėjo ir atvažiavo. :smt006
Skinderiškio parkas ir ta vietelė Pašušvy prie tilto šiaip jau verti atskirų važiavimų, bet tik vasarą.

P.S. įdomiausia buvo važiuot iki namų visiškoj tamsoj. :D Keletą vairuotojų mano priekinė 5 LED spingsulė suklaidino - persijungė į trumpas šviesas. :D Lenkė normaliai, ne per 2 cm. Vienas vadyla labai supratingas pasitaikė - išlindo iš už posūkio su ilgosiom, bet greit suprato, ką reiškia mano kelis kartus pakelta ranka prie akių - persijungė į trumpąsias. Egzotika buvo važiuot visiškai tamsiu keliu - mirgalkė "apšvietė" maždaug 5 metrus (tiksliau, tos kelio žymėjimo juostos iš nematomų tapo truputį matomom), o realiai orientavaus pagal tai, kad ta vos vos šviesesnė negu juoda juosta yra kelias. :D


Į viršų
 Aprašymas  
 
StandartinėParašytas: 2008-11-30 21:27 
Atsijungęs

Užsiregistravo: 2007-12-20 21:59
Pranešimai: 651
Praziopsojau, galvojau Gruodi varysim.


Į viršų
 Aprašymas  
 
StandartinėParašytas: 2008-12-01 22:29 
Atsijungęs
Velomanas
Vartotojo nuotrauka

Užsiregistravo: 2008-10-25 09:30
Pranešimai: 477
Miestas: Kaunas
Skype: potamskis
Vardas, Pavardė: Paulius R
Su pora klasioku surezgiau minti, kad ateinancia vasara galima butu padaryti zygi Dotnuvoje, Akademijoje ir aplink tas vietas. Idomiausia yra tai, kad tie mano klasiokai 2 metus tyrinejo ir rase krastotyrini darba apie tas apylinkes ir galetu labai daug papasakot, gautusi kaip ir ekskursija su gidais. Jeigu atsiras norinciu tai bus galima suorganizuot tokia "ekskursija su dviraciais" :)

_________________
VIP - Very Important Post


Į viršų
 Aprašymas  
 
StandartinėParašytas: 2008-12-01 23:42 
Atsijungęs
Velomanas
Vartotojo nuotrauka

Užsiregistravo: 2007-05-31 00:18
Pranešimai: 3731
Miestas: Kaunas
Sudomino. Tik ar būtinai reikia laukt kitos vasaros tam?

_________________
hydraepic.lt


Į viršų
 Aprašymas  
 
StandartinėParašytas: 2008-12-02 10:56 
Atsijungęs

Užsiregistravo: 2007-05-01 20:57
Pranešimai: 1096
Yra dar minčių sausio mėnesį padaryt kokį važiavimą. Maršrutas ir data bus vėliau.
Šiaip žinokit tų maršrutų galim prigalvot visą krūvą, kad tik važiuojančių atsirastų. :wink:
Tik vat tokiu metų laiku teks plentu tenkintis, su XC maršrutėliais tai jau nelabai, čia jau tikrai vasaros reiktų, nes po purvus maudytis tai ne. :?


Į viršų
 Aprašymas  
 
StandartinėParašytas: 2008-12-02 14:30 
Atsijungęs
Velomanas
Vartotojo nuotrauka

Užsiregistravo: 2008-05-06 08:55
Pranešimai: 931
Miestas: Kaunas
Skype: virgis0930
Vardas, Pavardė: Virginijus Bendoraitis
Kodėl tik sausį, manau kad dėl veiklos įvairovės dar gruodžio mėnesį reiktų su dviratukais prasilėkt (argi mes ne Velomanai) :D ir gal dar ne kartą, kad tik orai leistų. :smt006

_________________
VIRGIS
vsf Fahrradmanufaktur T-500
ORBEA ONIX
ORBEA ALMA


Į viršų
 Aprašymas  
 
StandartinėParašytas: 2008-12-02 14:58 
Atsijungęs

Užsiregistravo: 2007-05-01 20:57
Pranešimai: 1096
http://www.visitkedainiai.lt/index.php?76152631 - ujujuj, kiek visko :shock: Reiks pasiimt žemėlapį ir padėliot, kur galima palėkt. :)

Neturiu ką veikt. :)

http://www.bikely.com/maps/bike-path/K-dainiai-1 Ką aplankom: Beržų senkapiai - Šlapaberžės Jėzaus Nukryžiuotojo bažnyčia (statyta 1861 m.) - Kalnaberžės buvęs dvaras, parkas ir piliakalnis - Sirutiškio buvęs dvaras ir parkas - nu ir malamės po Kėdainių senamiestį. 50 - 60 km.

http://www.bikely.com/maps/bike-path/K-dainiai-2 Ką aplankom: paminklas 1863 m. sukilimui atminti (Mantvilišky) - Pilionių Švedkapis - galim įkišt nosį į Gudžiūnus (yra kažkoks paminklinis akmuo rezistentams) - Terespolio buvęs dvaras ir parkas - Bakainių piliakalnis ir senkapiai - Lomeikiškių piliakalnis - gal paieškom Vaidatonių senkapių - pažiūrim, kas liko iš Gėlainių smėlio karjero. :D Km apie 70.

Dieną tik patys pasirinkit, kada galit atlėkt. :!:


Į viršų
 Aprašymas  
 
StandartinėParašytas: 2008-12-11 18:18 
Atsijungęs

Užsiregistravo: 2007-05-01 20:57
Pranešimai: 1096
Nieks nenori šį savaitgalį atlėkt iki Kėdainių?


Į viršų
 Aprašymas  
 
StandartinėParašytas: 2008-12-11 19:37 
Atsijungęs
Velomanas
Vartotojo nuotrauka

Užsiregistravo: 2008-10-25 09:30
Pranešimai: 477
Miestas: Kaunas
Skype: potamskis
Vardas, Pavardė: Paulius R
visai neblogai butu, bet kad transporto reiktu atvaziuot iki kedainiu :)

_________________
VIP - Very Important Post


Į viršų
 Aprašymas  
 
StandartinėParašytas: 2008-12-13 23:31 
Atsijungęs
Velomanas
Vartotojo nuotrauka

Užsiregistravo: 2008-04-15 12:16
Pranešimai: 2731
Miestas: ...dabar Vilnius, sekantis...
Vardas, Pavardė: Kęstas
Na va, mes šiandien su Aušra visai neblogai pavažiavom off-road, mano naujų ratų bandymo proga, aplankėm vietas kur su jokiu automobiliu neprivažiuosi. Aš tai išvis porimčiai pasportavau, tik klaidą padariau maistuku beveik nepasirūpinau, tai į galą jėgų pradėjo trukti. Čia Aušrai, bet gal ir kitiems bus įdomu http://picasaweb.google.lt/kestisp/SuAusra081213#
P.S. Neįtikėtinas Aušros atsparumas šaltam vandeniui :shock:

_________________
Kęstas.
Kyla problemų forume? Jų sprendimas čia: FORUMO TAISYKLĖS :wink:


Į viršų
 Aprašymas  
 
Rodyti paskutinius pranešimus:  Rūšiuoti pagal  
Naujos temos kūrimas Ši tema užrakinta, jūs negalite redaguoti pranešimų arba atsakinėti į juos.  [ 58 pranešimai(ų) ]  Eiti į Ankstesnis  1, 2, 3, 4  Kitas

Visos datos yra UTC + 2 valandos [ DST ]


Dabar prisijungę

Vartotojai naršantys šį forumą: Registruotų vartotojų nėra ir 42 svečių


Jūs negalite kurti naujų temų šiame forume
Jūs negalite atsakinėti į temas šiame forume
Jūs negalite redaguoti savo pranešimų šiame forume
Jūs negalite trinti savo pranešimų šiame forume
Jūs negalite prikabinti failų šiame forume

Ieškoti:
Pereiti į:  
cron
Powered by phpBB® Forum Software © phpBB Group
Vertė Vilius Šumskas © 2003, 2005, 2007

Hey.lt - Interneto reitingai, lankomumo statistika, lankytoj skaitliukai