Velomanai.lt

Dviračių mėgėjų klubo forumas

Dabar yra 2024-04-18 15:12

Visos datos yra UTC + 2 valandos [ DST ]




Naujos temos kūrimas Atsakyti į temą  [ 3 pranešimai(ų) ] 
Autorius Žinutė
 Pranešimo tema: Joninių naktinis žygelis
StandartinėParašytas: 2009-06-23 09:47 
Atsijungęs
Velomanas
Vartotojo nuotrauka

Užsiregistravo: 2006-09-29 14:52
Pranešimai: 415
Miestas: Vilnius-Marijampole
Kitoje temoje issivyste ideja pasivazineti Joniniu nakti. Jei kas dar neturi planu kaip ir kur svesti Jonines, kvieciame jas atsvesti velomaniskai - ant dviraciu. :D


Į viršų
 Aprašymas  
 
StandartinėParašytas: 2009-06-24 15:06 
Atsijungęs
Velomanas
Vartotojo nuotrauka

Užsiregistravo: 2009-04-06 04:56
Pranešimai: 1723
Miestas: Vilnius
Vardas, Pavardė: Tautvydas
labas rytas :lol:
tik iš "lovos", nes gryžom ~7 ryto tik :) blemba geras žygelis gavosi. truputi gaila, kad su Evaldu bei Paulium tik švieselėm skersai upę susimirksėjom ir telefonu pabendravom, na bet kaip sakoma vienu užpakaliu dviejų kėdžių neužsėsi :D (nebent esu antsvorio problemų turintis amerikietis :D )

atvažiavom, laimingai. mašinų daug, mus labai dažnai lenkė, vieni draugiškai mojavo, ktii pasityčiodami (bet nieko bloga nieks nedarė), likus 2-5km atėjo keršto valanda :twisted: lėkėm su vėjeliu pro beviltiškai slenkančių mašinų koloną. kai kurie ekipažai paliko savo skarbonkes su vairuotojais ir patraukė pėsčiom, kiti su degtine lakstė ir jau vietoj šventė, o vietiniai uždarbiavo savo kiemus stovėjimo aišktelėmis pavertę (mačiau vaikiuką su baltu lapu "1vt -5lt"). Ai dar dūkštuose avariją techninę matėm. pasiglostė dvi auto truputi, tai jau ten susigrūdimai prasidėjo.
pačioje kernavėje žmonių minios. panašiai jaučiu kaip ir per kultūros naktį, tik tas pats žmonių kiekis mažesniam plote :) kadangi su Aurelijum (lucasso) buom jau iš anksto nusprendę maudytis, tai patraukėm prie upės. vietos maudynei ieškojom ir privačiose valdose ir po bruzgynus (na ten visiškas off-roadas buvo) na ir po kokios pusantros valandos pagaliau radom vietą pasipliuškent. žmonės turistaujantys parodė nusileidimą tai ir patys atsigaivinom ir aprangas praskalavom :)
vėliau gi sekė tai, dėl ko aš iki šil gailiuos, kad praleidau puikią progą užsidirbt - liūtis. tie kas nesimaudė buvo priverstinai išmaudyti "iš aukščiau" :D mes aišku velomanai nekvaili. orus pasitikrinom, lietpalčius nusipirkom, tai ėjom smagiai per lietutį šypsodamiesi ir dviratukus maudydami. tai va dabar ir keikiuos, kad tų celofano "sančo-pančo" už 5lt neprisipirkau daugiau ir neatsitojau ten kur prie palapinės su užrašiuku - "1vnt 40lt" :D
Lietus pravaikė nemažai ratuotojų, nes man rodos tie, kurie neišvažiavo, o tik šiaip į palapines/mašinas išbėgiojo, tai paskui vistiek negryžo, o liko tūsintis prie savų laužų. bet pakako liaudies ir "mieste" apsistojom ant pievelės, priešais sceną ir buvom atpažinti :D tik forumus sumaišė, galvojo, kad iš GD mes. mergička tokia simpatiška. sakė skaitinėja mūsų forumus ir matė msu važiuojančius. Tai va dar ir tokią atrakciją apturėjom.
muzika. muzika buvo gerai. laiudiškos muzikos kolektyvas valdė minią vienareikšmiškai. man tosk vaizdas, kad ten ta kapela gal pirmą syk bis`ui buvo iškviesta :D tik va vedėja tai jau tokia "dub-dubom" kad šakės. vos nesušiko viso reikalo (ištiesų tai, gale koncerto ir sušiko, bet tiek to). na nesvarbu. žodžiu buvo liaudiška muzika, bet tokia labai labai faina, užvedanti su nedideliais šokiais ant scenos (ir ant pievelės priešais dviračius :oops: ), paskui buvo roko veteranai "grojantys tik gyvai ir tik savo kurybos dainas" (Aurelijau, turėsi duot paklausyt to jų hito "aš paukštis lia lia lia liaaa"). pradėjo lievai, bet įsivažiavo ir tūsas tesėsi. sušilom, lietus baigėsi, tai netgi prasidžiovinom, kas spėjo sušlapt. koncertas baigėsi kažkas ~4, žinau, kad jau dangus mėlynavo. prasukom ratuką apšilimui aplink kernavę, ieškodami dar kokio nors kultūros židinėlio, na o paskui patraukėm ant piliakalnių ir labai teisingai padarėm.
bent jau man tai ten buvo vienas geriausiu kelionės epizodų - ant piliakalnių buvo sulipę dainininkai ir dainavo sutartines. kas turi fantazijos pabandykit įsivaizduot: rytas, jau beveik aušta, nuo upės pakilęs rūkas, žolėse mirgančiso šiušklės, paskutiniai blūdijantys "namo" šventėjai, kažkur vienas kitas paukščiukas jau bando čiulbėt, stovi tarpeklyje tarp kalvų ir klausai, kaip tai iš aukštybių plonais balsais sklinda muzika. nea, noks aš pasakotajas, ten reikėjo būt ir išgirst. paskui kabarojomės ant vieno iš tų piliakalnių saulės pasitikt (irgi su ta pačia liaudies dainų kapela). kaip įrodymą netgi nusifotografavom :)
o dabar desertas: tos :!: dainininkės irgi atmynė dviračiais :!: iš vilniaus. šnektelėjau, tai sakė 8 myniklės ten tokios. atmynė ir dar šventėje atidainavo, tik po visko nuėjo numigt porai valandų ir tada mins atgal.vat taip va. dabar visi tinginiai baisiai susigėskit ir staigiai marš dviračių atsiprašyt :) susitiksim kitose kelionėse ;)

uf nu ir atpyliau, jau biški atsibodo klaviatūrą tarškint net :lol:

_________________
neša mane Trek`as per devynis kalnus... <<< PARDUODAMAS
Trolį pabalnojęs po pasaulį aš klajosiu
Info apie džiaugsmus FB
------------------------------------
artimiausiu metu:
asmeniniai džiaugsmai


Į viršų
 Aprašymas  
 
StandartinėParašytas: 2009-06-24 19:33 
Atsijungęs
Vartotojo nuotrauka

Užsiregistravo: 2009-05-17 23:32
Pranešimai: 205
Miestas: Vilnius
Vardas, Pavardė: A J
Geras tempas pasisportuojant ir lenkiant keliu kilometrų ilgio mašinų kamščius.


Maudynės Neryje... mmmm... nepamenu, kaip taip silta būtų buvę maudytis upėje.


Įspūdingo žaibavimo stebėjimas nuo Neries kranto, artėjančios audros jausmas (ir tikejimasis, kad gal vis tik praeis pro šalį).


Stebėjimas kaip visi banduo lietaus slėptis po lietasargiais, dekiais, medžiais, maximos maiseliais, kartoninėm dėžėm...


Dainavimas/bliovimas: "Būūūūūčiau paaaukštis aaaš lia lia lia lia lia lia liaaaa - skrisčiau aaaaaaaaaaaaaaš!!!!" :smt034 :smt035 :smt041


4 val. ryto. Dangus švinta. Tarp piliakalnių plaukioja kelios sielos. Ramu. Nuo piliakalnių viršūnių tyliai tyliai sklinda liūdnos lietuviškos sutartinės...

_________________
Užsiėmęs


Į viršų
 Aprašymas  
 
Rodyti paskutinius pranešimus:  Rūšiuoti pagal  
Naujos temos kūrimas Atsakyti į temą  [ 3 pranešimai(ų) ] 

Visos datos yra UTC + 2 valandos [ DST ]


Dabar prisijungę

Vartotojai naršantys šį forumą: Registruotų vartotojų nėra ir 53 svečių


Jūs negalite kurti naujų temų šiame forume
Jūs negalite atsakinėti į temas šiame forume
Jūs negalite redaguoti savo pranešimų šiame forume
Jūs negalite trinti savo pranešimų šiame forume
Jūs negalite prikabinti failų šiame forume

Ieškoti:
Pereiti į:  
Powered by phpBB® Forum Software © phpBB Group
Vertė Vilius Šumskas © 2003, 2005, 2007

Hey.lt - Interneto reitingai, lankomumo statistika, lankytoj skaitliukai