Velomanai.lt

Dviračių mėgėjų klubo forumas

Dabar yra 2024-03-28 16:26

Visos datos yra UTC + 2 valandos [ DST ]




Naujos temos kūrimas Atsakyti į temą  [ 211 pranešimai(ų) ]  Eiti į Ankstesnis  1 ... 11, 12, 13, 14, 15  Kitas
Autorius Žinutė
StandartinėParašytas: 2012-09-23 15:50 
Atsijungęs
Velomanas
Vartotojo nuotrauka

Užsiregistravo: 2008-10-14 16:58
Pranešimai: 881
Miestas: Kaunas
Vardas, Pavardė: Arūnas Rutkauskas
Preliminarūs Anykščių etapo rezultatai -

http://rezultatai.mtb.lt/


Į viršų
 Aprašymas  
 
StandartinėParašytas: 2012-09-23 21:33 
Atsijungęs

Užsiregistravo: 2009-10-13 12:20
Pranešimai: 68
Vardas, Pavardė: Judita
Labai šaunus etapas, labai ači0 Jolantai ir R0tai L. už kompanija visoje trasoje ypač smagus važiavimas tapo draugijoje. Lauksim kitų metų, kitų etapų. Gaila kad negalėjome su jumis pasisedėt.


Į viršų
 Aprašymas  
 
StandartinėParašytas: 2012-09-23 21:55 
Atsijungęs
Velomanas
Vartotojo nuotrauka

Užsiregistravo: 2009-04-06 04:56
Pranešimai: 1723
Miestas: Vilnius
Vardas, Pavardė: Tautvydas
pagaliau baigėsi užkeikimai ir turiu finišą! :) turiu pasakyt, kad mint galiorkoje, kai jau visi tikrieji čainikai lieka už nugaros ir tampa vos vos laisviau visai patiko - tiek pažįstamų veidų, visai kitos nuotaikos - ir trumpai šnektelt galima ir prasimint kurį laiką kartu. Sporto grupėje tai kraujas akis užpylęs nei ką pamatysi nei juolabiau atsakysi, jei kas ko paklaus - tik ir gaudai kvapą, o čia tokia smagi šventė gavosi :)
Ačiū už pakilią nuotaiką prieš startą Jolantai, Irinai, Rūtai, Juditai, kompanionams trasoje -Andriui, Dariui, Kęstui, Sašiukui -buvo smagu prasimint kartu! Jaučiu, kad ir kitais metais reiks nepersistengt treniruojantis ir likt prie mėgėjų :D

labai patiko afterparty`is - tikiuos tai taps smagia mūsų tradicija užbaigt maratonų taure visiem krūvoje prie šašlyku ir pergalės šakočio&šampano. Smagu, kai galima neskubant su visais pabendraut - juk ne dažnai susitinkam, o dar rečiau atrandam laiko pasibuvimui, tad smagu, kad šį kart jo suradom;)
Dėkui visiems! ir iki kitų susitikimų
tikiuosi sekmadienį Kleboniškyje

_________________
neša mane Trek`as per devynis kalnus... <<< PARDUODAMAS
Trolį pabalnojęs po pasaulį aš klajosiu
Info apie džiaugsmus FB
------------------------------------
artimiausiu metu:
asmeniniai džiaugsmai


Į viršų
 Aprašymas  
 
StandartinėParašytas: 2012-09-23 23:07 
Atsijungęs
Velomanas
Vartotojo nuotrauka

Užsiregistravo: 2006-08-22 15:22
Pranešimai: 5003
Miestas: Kaunas
Vardas, Pavardė: Linas Vainius
Tikriausiai pats nesėkmingiausias mano startas šį sezoną, nors sportinė forma tikrai gera. Teko grįžti ieškoti pamesto pulsometro ir paleisti savo greitą grupę, prarasti daug laiko. Antram rate pavijus savo grupę porą kartų nutraukiau grandinę ir ilgai remontavausi. Priekinė vidurinė žvaigždė chainsuckin'o... Ačiū PauliuiB už quick-linką.

Užtat piknikas buvo smagus ir paguodė subjurusią nuotaiką. Ačiū Romenui už šašlykus, o Virgiui su Darium už pikniko idėją ir kepimui parūpintą inventorių. Gerai pasėdėjom :-)

_________________
http://www.dviratai.lt - varžybos, maratonai, paradai, klubas.
DSK Dviratai-Daistatus naujienos, įdomybės apie dviračius FB
Elektrėnų GX Ralis dviračių maratonas 2018-10-13 d.


Į viršų
 Aprašymas  
 
StandartinėParašytas: 2012-09-24 09:32 
Atsijungęs
Velomanas
Vartotojo nuotrauka

Užsiregistravo: 2009-10-13 21:56
Pranešimai: 217
Miestas: Kaunas
Skirtingai nuo Lino, dėka Juditos ir ypač Rūtos, man tai buvo pats sėkmingiausias ir smagiausias etapas. Kurgi, tokia kompanija. :) Mano svajonė buvo įlisti į dešimtuką. Ačiū tau, Rūtele, už jos išpildymą :D

Už pikniko idėją ir skanios mėsytės parūpinimą, didelis dėkui Romenui ir Saulei. Patiko Artūro frazė - grįžti po varžybų du kilogramus priaugęs :D

_________________
Ką gali vienas žmogus duoti kitam be šilumos lašo? Ir kas gali būti daugiau už šilumos lašą? E. M. Remarkas


Į viršų
 Aprašymas  
 
StandartinėParašytas: 2012-09-24 10:08 
Atsijungęs
Vartotojo nuotrauka

Užsiregistravo: 2008-08-02 16:32
Pranešimai: 2293
Miestas: Kaunas
Vardas, Pavardė: Giedrius.S
Etapas buvo geras, man truputį nepasisekė kitaip, technika, dviratis dirbo idealiai, trasa fantastiška, deja su sveikata buvo įdomiau, pasirodo sanariai nesugijo, ir širdis pasakė stop (ko čia taškaisi, gi mane ištisus metus netreniravai :) ) tai kas matė mane apsikabinusį medį 2km prieš finišą ten aš bandžiau neužmikti :D
P.s Labai patiko po maroto susitikimas, gera buvo, dėkui visiems už kompaniją. :) Iki sekančio susitikimo varžybose.

Giedrius.S

_________________
Dviračių meistras, reikia remonto, patarimo? PM arba 861178461


Į viršų
 Aprašymas  
 
StandartinėParašytas: 2012-09-24 11:34 
Atsijungęs
Velomanas
Vartotojo nuotrauka

Užsiregistravo: 2008-03-07 22:48
Pranešimai: 3643
Miestas: Kaunas
Skype: darysp
Vardas, Pavardė: Darius Pekarskas
Puikiai praleista diena. Nors oras ir gasdino, bet viskas buvo puikiai (net ir šašlyką išsikepėme be didelio lietaus).
Aš per apšilimą iš karto pasigavau prakolą, tai teko skubiai klijuoti kamerą (ačių ArtūruiP ir Schumiui, kurie padėjo). Pernai metų savo rezultatą pagerinau 7 minutėmis, tai ko norėti. Vadinasi 29" ratai ir PowerBar'as gerai veža. Ačiū buvusiems kartu trasoje Kęstui, Tautvydui ir ypač Andriui, su kuriuo kartu pravažiavome beveik iki pabaigos.
Puikus pasisėdėjimas po Anykščių etapo, kuris tikrai įeis, kaip tradicija (man labai patiko automobilių kolona į poilsiavietę).

Iki sekančio susitikimo :wink:


Į viršų
 Aprašymas  
 
StandartinėParašytas: 2012-09-24 11:58 
Atsijungęs
Velomanas
Vartotojo nuotrauka

Užsiregistravo: 2008-05-22 14:46
Pranešimai: 35
Miestas: Kaunas
Skype: r.dachne
Vardas, Pavardė: Renata
Pirmą kartą sudalyvavau maratone ir man taip pasisekė, kad pakliuvau į tokį afterparty su šašlykais :smt023 Aišku truputį nusivyliau, kai sužinojau, kad ne po kiekvieno maratono tokios vakaronės.. :D Šašlykai buvo labai skanūs. Ačiū visiems, kas tai organizavo ;)
Ir pačios varžybos labai patiko, buvo labai įdomu, kažką vytis, kažką aplenkti, kažkam neduodi aplenkti.. Šį kartą medalio negavau, bet gavau sėdynę dovanų, kurios reikėjo labiau nei medalio :D
Iki kitų susitikimų :smt006


Į viršų
 Aprašymas  
 
StandartinėParašytas: 2012-09-24 12:29 
Atsijungęs
Vartotojo nuotrauka

Užsiregistravo: 2011-07-20 21:29
Pranešimai: 102
Miestas: Kėdainiai
Vardas, Pavardė: romenas andriuskevicius
Na va pabaigėm,ko gero maratonų sezoną.Džiugu buvo matyti ,po varžybų, į pikniką susirunkusius kolegas.Ačiū Jums.Manau šašlykai neprisvilo :D .Ateinantį sezoną,jei noro bus galėsim tai pakartot tai dažniau :D .O dabar šiek tiek apie savo startą.Dar sykį ryžausi pakartot pravažiuot pilną maratoną.Pirmasis bandymas buvo Molėtuose,deja nesėkmingas.Šį kart pavyko.Rezultatas toks nei šioks,nei toks.Grupėje paskutinis,bet tarp visų važiavusių du ratus, ne.Pavyko keletą aplenkt.Į užsibrėžtą laiko limitą tilpau.planavau įvažiuot į tris valandas.Vadinas ir šitas blynas ko gero neprisvilo.Tai būtų tiek.Iki ir iki kitų susitikimų :smt006


Į viršų
 Aprašymas  
 
StandartinėParašytas: 2012-09-24 13:35 
Atsijungęs
Velomanas
Vartotojo nuotrauka

Užsiregistravo: 2008-04-15 12:16
Pranešimai: 2731
Miestas: ...dabar Vilnius, sekantis...
Vardas, Pavardė: Kęstas
Sveikinimai velomanams, dviratams ir visiems vienaip ar kitaip susijusiems su jau trečiu aukščiausiu podiumu maxi komandų įskaitoje :smt023
Paveikslėlis
Šiemet toks palyginti lengvas tas pasiekimas, nes nuo pradžių buvo mintis leisti kitoms komandoms priartėti patiems nepersistengiant, bet fiziškai kilometrus rinkti manau nei vienam per lengva nebuvo :roll: . Deja konkurentams iš Vilimekso šiemet nelabai sekėsi, panašu kad irgi atsipalaidavę dalyvavo ir jau po trijų etapų Velomanai maxi surinktų km užteko pergalei. Pavojingiausių ankstesnių metų konkurentų S-Sportas komandos šiemet nebuvo, tad niekas mums ant kulnų nemynė :) . Man visai džiugu šiemet buvo dėl Cirko meškučių komandos užėmusios trečią vietą, ant podiumo man jie kažkuo priminė mūsų pirmąją pergalę. Smagiojoje dalyje po apdovanojimų, kitiems metams pasiūlymų buvo daryti dvi velomanų komandas arba pasiekti 10000km ribą - sakyčiau visai nekuklus iššūkis būtų :roll: . Kitiems metams Velomanai maxi biudžete yra 750Lt (50 iš pernai likę + 700 šiemetinių), tad bus iš ko startinius mokesčius mokėti, gal dar kokį nors prizinį fondą padarysime, idėjų yra, bet konkrečiau viską rutuliosime jau kitais metais.
Man pačiam paskutinis etapas geriausiai nusisekė, nes šį kart pavyko susikoncentruoti į tai, kad važiuoju varžybose, o ne šiaip važinėjuosi, tad ir iki aukštesnės vietos nusikasti pavyko. Pradžioje 4,5km pavyko ir Dariaus tempą palaikyti - matyt lygiai tiek, kiek padėjo pora kąsnių jo naudojamo raketinio kuro. Kita met reiks pabandyti užkąsti ir man visą batonėlį, mažu ir visą trasą sugebėsiu Dariaus tempu atlaikyti :D . Dar ir Aleksandrą, Tautvydą buvo smagu kažkurį laiką šalia matyti, tik nuostolis, kad šį kart trasoje Jolantos ir Rūtos nebesutikau :?
Ačiū Romenui, Virgiui, Dariui ir kitiems už Velomanai Maxi sąskrydį po varžybų :smt023 , jau lakiu kitų metų analogo :)
O čia dar keltas povaržybinių nuotraukų iš mano fotoaparato https://plus.google.com/u/0/photos/1044 ... 5370881457
Laukiu ir kitų fotografų pagautų akimirkų.

_________________
Kęstas.
Kyla problemų forume? Jų sprendimas čia: FORUMO TAISYKLĖS :wink:


Į viršų
 Aprašymas  
 
StandartinėParašytas: 2012-09-24 13:56 
Atsijungęs

Užsiregistravo: 2012-06-11 07:13
Pranešimai: 12
Miestas: GIEDRAIČIAI/VILNIUS
Smagus etapas, geras trasos sužymėjimas, man per mažai buvo košės ir smėlio ant kelio (su bondrageriais turėjau šioki toki pranašumą :D ). Šiemet dar nedrįsau dviejų ratuų sukti, vienas iš musų kompanijos pabandė-ir nieko, viskas gerai, ne paskutinis...Kitais metais tikrai prisidėsiu...Važiavau su TREK 6700- tikrai reikalinga buvo jo rock schock šakė :mrgreen:Tikslai prieš etapą buvo-pravažiuoti greičiau nei per 1,15val-įvykdyta (1,11 val), antras-papulti į mėgėjų šimtuką-nedatraukta, finišavau 105 :( . Per loterija super mūsu chebrai pasisekė, vienas laimėjo kuprinę, o aš vakar pamečiau kompiutėriuką, tai DIEVAS YRA, aš jį paprasčiausiai išlošiau :mrgreen: Gerų susitikimų kitais metais (jau veidus įsiminiau :lol: ).
P.S. nors sezonas dar tęsiasi...


Į viršų
 Aprašymas  
 
StandartinėParašytas: 2012-09-24 16:12 
Atsijungęs
Velomanas
Vartotojo nuotrauka

Užsiregistravo: 2008-03-07 22:48
Pranešimai: 3643
Miestas: Kaunas
Skype: darysp
Vardas, Pavardė: Darius Pekarskas
Maxi nugalėtojai

Paveikslėlis


Į viršų
 Aprašymas  
 
StandartinėParašytas: 2012-09-24 21:24 
Atsijungęs
Velomanas
Vartotojo nuotrauka

Užsiregistravo: 2008-05-06 08:55
Pranešimai: 931
Miestas: Kaunas
Skype: virgis0930
Vardas, Pavardė: Virginijus Bendoraitis
Orų prognozė ir savijauta iš vakaro nieko gero nežadėjo. Kartais kirbėjo mintys, kad gal iš viso nevažiuoti. Tačiau į priekį stūmė mintys apie povaržybinį piknikėlį :) , o be to ir Maxi komanda turėjo tradiciškai atsiimti aukščiausią apdovanojimą. Kaip ten bebūtų, šį kartą į varžybas didelių vilčių nedėjau ir galvojau, kad jeigu trasoje blogai jausiuosi, tai važiuosiu tik vieną ratą. Na bet viskas gavosi visai neblogai ir savo rezultatu, o ir apskritai visu sezonu, esu daug maž patenkintas. Aišku visada gali būti geriau, bet tai atidėkime kitiems metams. Pabaigai dar kelios nuotraukos iš šašlykų baliaus: https://picasaweb.google.com/1100654650 ... directlink

_________________
VIRGIS
vsf Fahrradmanufaktur T-500
ORBEA ONIX
ORBEA ALMA


Į viršų
 Aprašymas  
 
StandartinėParašytas: 2012-09-24 22:52 
Atsijungęs
Velomanas
Vartotojo nuotrauka

Užsiregistravo: 2008-12-21 11:01
Pranešimai: 601
Miestas: Kaunas, Kėdainiai
Vardas, Pavardė: Andrius
Sveikinimai ir nuo manęs visiems sukusiems kilometrus velomanų maxi komandoje. Labai malonus jausmas buvo kartu su visais užlipti ant pakylos :) . Ačiū ir už skanius šašlykus pikniko organizatoriams ir visiems dalyvavusiems už kompaniją. Gaila tik kad negalėjau ilgiau pasilikti.
Pats maratonas buvo net labai sėkmingas. Savo planus pavyko įgyvendinti su kaupu. Taip jau gavosi kad didesnę maratono dalį draugavau su Dariumi, kurio važiavimas skatino pasitempti. Kartais atrodė kad Darius atsiplėš ir jo nebepavysiu... Tad dėkui jam už "rata" ir kompaniją. Tiesa, kai mus pasivijo ir aplenkė Tautis, pabandžiau užsikabinti už jo ir vargais negalais pavyko netoliese išsilaikyti iki pat finišo. Tiesa po finišo šiek tiek nuliūdino rezultatų lentelę, bet šiandien vėl viskas stojo į savo vietas :D
O čia dar pora nuotraukų, kurias spėjau nufotografuoti telefonu po finišo:
https://picasaweb.google.com/112206575737829519211/LietuvosDviraciuMaratonasAnyksciai20120923

_________________
Ratai: Merida Scultura FLX Team, Merida Carbon FLX Team


Į viršų
 Aprašymas  
 
StandartinėParašytas: 2012-09-24 23:16 
Atsijungęs
Velomanas
Vartotojo nuotrauka

Užsiregistravo: 2009-08-16 19:27
Pranešimai: 540
Miestas: Kaunas
Etapas mano akimis :
nebuvo sunku. trasa malovi, riedėjo ratai linksmai. nuotaiką gadino šaltas oras, ir mintys "kodėl nesitreniravau, kodėl nebėgau kroso rytais, kodėl neapsirengiau šiltai" taip pat džiaugsmo nepridėjo ir griūvimas 3km. atrodo viskas kaip ir gerai buvo, bet nusirengus rūbus aptikau smarkų sumušimą ir nubrozdintą nugarą (kažkas iš kolėgų buvo teisus, priešo vairas smigo tarp menčių)
jausmai dviprasmiai, džiaugiuosi pravažiavus trasą geriau nei tikėjausi, tačiau mintys kužda, kad galėjau geriau. na, tai geras penas pagalvoti per žiemą, ką reikia daryti kitaip. kad viltys pasiteisintų. tikrai smagu, kad kas kart mūsų gretos vis daugėja, ir atsiranda daugiau žmonių su kuriais galima po visų varžybų pasidalinti mintimis ir išgyvenimais. be jūsų nebūtų mūsų. Laukiu ateinančių metų :]
Ačiū.

_________________
No time for losers
'Cause we are the champions - of the world -


Į viršų
 Aprašymas  
 
Rodyti paskutinius pranešimus:  Rūšiuoti pagal  
Naujos temos kūrimas Atsakyti į temą  [ 211 pranešimai(ų) ]  Eiti į Ankstesnis  1 ... 11, 12, 13, 14, 15  Kitas

Visos datos yra UTC + 2 valandos [ DST ]


Dabar prisijungę

Vartotojai naršantys šį forumą: Registruotų vartotojų nėra ir 26 svečių


Jūs negalite kurti naujų temų šiame forume
Jūs negalite atsakinėti į temas šiame forume
Jūs negalite redaguoti savo pranešimų šiame forume
Jūs negalite trinti savo pranešimų šiame forume
Jūs negalite prikabinti failų šiame forume

Ieškoti:
Pereiti į:  
Powered by phpBB® Forum Software © phpBB Group
Vertė Vilius Šumskas © 2003, 2005, 2007

Hey.lt - Interneto reitingai, lankomumo statistika, lankytoj skaitliukai