Velomanai.lt

Dviračių mėgėjų klubo forumas

Dabar yra 2024-03-28 23:32

Visos datos yra UTC + 2 valandos [ DST ]




Naujos temos kūrimas Atsakyti į temą  [ 18 pranešimai(ų) ]  Eiti į Ankstesnis  1, 2
Autorius Žinutė
StandartinėParašytas: 2014-12-09 14:00 
Atsijungęs
Vartotojo nuotrauka

Užsiregistravo: 2010-05-23 23:03
Pranešimai: 441
Miestas: Vilnius
Kai prasidės sezonas, stenkis prisijungi prie bendrų pasivažinėjimų. Jei prisijungsi, klausk drąsiai kas tave domina, kas neramina, kodėl taip ar anaip. O kol nėra sezono, gali po truputi jam pradėt ruoštis.


Į viršų
 Aprašymas  
 
StandartinėParašytas: 2014-12-10 00:12 
Atsijungęs
Velomanas
Vartotojo nuotrauka

Užsiregistravo: 2010-08-02 18:38
Pranešimai: 290
Miestas: Lietuva
Vardas, Pavardė: Žilvinas
mano patarimas butu tokis: pabandyk prisijungti prie komandos, gausi visokeriopos patirties, bendru vaziavimu, patarimu ir geros nuotaikos doze. ziema skirta bendram fiziniam pasirengimui, link pavasario roleriu ar stakliu pazulinimui, o pavasari atkarpreles ir jegos pratimai. bet cia yra individualu, o treneriai mes visi esame su daugiau ar maziau asmenines ir kitu patirties ;).
gali kreiptis i bet kuri, visi padesime.

_________________
Jokers


Į viršų
 Aprašymas  
 
StandartinėParašytas: 2014-12-13 22:08 
Atsijungęs

Užsiregistravo: 2009-12-06 23:08
Pranešimai: 116
Miestas: Vilnius
Vardas, Pavardė: Milda
labai atsiprašau už gramatines ir šaip klaidas, čia mano silpnoji vieta ir tikiuos labai už tai manęs nesmerkti, juk kiekvienas, kur klystam ar turi silpnas vietas. Juk nekiekvienam duota, ar gali, moka teisingai be jokių klaidų gramatinių ar visiokių kitokių. Gerai, kam tai duota ir nesuklysta, o man gal duota visai kas kita, ką aš galiu be priekaištu ir ko kiti net negali arba sunkiai sekas, juk kiekvienam duota daugiau vieno arba kito talento, sugebėjimo. Gal mano talentas kas kita ko pats negalėtum ar neišeina pačiam labai gerai padaryt. Ir vien už tai žmogu smerkt ir varyt, kad nemoka, taip man Dievas nedavė talento ir gerų sugebėjimu su rašyba, bet aš turiu daug kitų talentu kuriuos gal visai bejokio vargo atlieku, padarau. ir kaip mano atvėjis, vien už tai , kad nesiseka rašyba, gramatika ir šaip daug klaidų žmogus padaro ir vien dėl to žmogų smerkt Tai aš manau kad pats sugebi tik pas kitus jieškot sunkumu, o ne, kaip žmogui padėt ko prašo, arba bent nereguot, o ne varyt, aš ne specialiai darau tas klaidas man taip gaunas. čia šitas komentaras tam žmogui kuris labai kritikavo mano rašybą



O myciokui ir Prometėjui labai dėkui už viską ir už mano žinutės klausimą ir patarimus į juos,kas man rūpi, tikiuos daugiau tokių žmonių yra :) :D

Kad bėda prisijunkčiau apie vasaros vidurį, o gal net gale tik, nes vasario mėniasį žadu išvykt porai mėniasiu. :D :)


Į viršų
 Aprašymas  
 
Rodyti paskutinius pranešimus:  Rūšiuoti pagal  
Naujos temos kūrimas Atsakyti į temą  [ 18 pranešimai(ų) ]  Eiti į Ankstesnis  1, 2

Visos datos yra UTC + 2 valandos [ DST ]


Dabar prisijungę

Vartotojai naršantys šį forumą: Registruotų vartotojų nėra ir 32 svečių


Jūs negalite kurti naujų temų šiame forume
Jūs negalite atsakinėti į temas šiame forume
Jūs negalite redaguoti savo pranešimų šiame forume
Jūs negalite trinti savo pranešimų šiame forume
Jūs negalite prikabinti failų šiame forume

Ieškoti:
Pereiti į:  
Powered by phpBB® Forum Software © phpBB Group
Vertė Vilius Šumskas © 2003, 2005, 2007

Hey.lt - Interneto reitingai, lankomumo statistika, lankytoj skaitliukai