Velomanai.lt

Dviračių mėgėjų klubo forumas

Dabar yra 2024-04-16 18:59

Visos datos yra UTC + 2 valandos [ DST ]




Naujos temos kūrimas Atsakyti į temą  [ 37 pranešimai(ų) ]  Eiti į Ankstesnis  1, 2, 3
Autorius Žinutė
StandartinėParašytas: 2012-08-01 11:14 
Atsijungęs
Vartotojo nuotrauka

Užsiregistravo: 2010-07-12 17:53
Pranešimai: 74
Miestas: Kaunas
Skype: ridas1976
Vardas, Pavardė: Ridas
Kad gal ir ant Lietuvos žemelės panašūs atlaidai bus suorganizuoti :D


Į viršų
 Aprašymas  
 
StandartinėParašytas: 2012-08-27 21:29 
Atsijungęs
Velomanas
Vartotojo nuotrauka

Užsiregistravo: 2010-08-02 18:38
Pranešimai: 290
Miestas: Lietuva
Vardas, Pavardė: Žilvinas
tai kas šiais metais važiuoja?

_________________
Jokers


Į viršų
 Aprašymas  
 
StandartinėParašytas: 2012-08-27 21:45 
Atsijungęs
Velomanas
Vartotojo nuotrauka

Užsiregistravo: 2009-05-06 13:41
Pranešimai: 281
Vardas, Pavardė: Einoras
as ir Mantas tikrai vaziuojam,Ridas taip pat manau,del kitu nezinau. Jau galvojau nebemint,bet ziurau jok karta paragaves negaliu sustot..:)


Į viršų
 Aprašymas  
 
StandartinėParašytas: 2012-09-30 19:52 
Atsijungęs
Velomanas
Vartotojo nuotrauka

Užsiregistravo: 2009-05-06 13:41
Pranešimai: 281
Vardas, Pavardė: Einoras
Piktesnio sudo kuris ant manes ir po manim prasedejo 9.37val as dar nebuvau nei mates nei galvojas kad tai kadanors teks istvert!:) Siemet tokia buvo ta Haanja,beje cia tik dregna buvo,nemerke kiaura para kaip kad galejo but. Kelios dienos pries starta buvo man neramios,moraliskai orams ruosiausi,pasirodo neveltui,jau pirmieji kilometrai miske pasake apie trasos bukle,na bet vistiek, tiek purvo voniu nesitikejau,dar tiek purvo mano dviratukas apsikabines nebuvo,beje kad perlengva nepasirodytu ,tai negana tos makaloses dar sumaste ir trasos trajektorija pakoreguoti taip kad skirtingai nuo praeitu metu,pagrindiniai sukilimai vyko per pievas,slapias molinas pievas,matai konkurenta per 300metru,o laiko atzvilgiu iki jo 10minuciu. Drystu teikt kad man vienos pikciausiu varzybu buvo. Startas kaip visad 7valanda ryto(cia 100myliu) isminam ir iskart spaudziam ,atsikabinam sesiese,uz keliu kilometru ivaziuojam i miska,vienvezyje dviese atsikabinam,vaziuoju is paskos Estuko,tokiu kuducio plentininko,mina lengvai ir protingai,as tuo tarpu puskuoju,Estukas po keliu kilometru nusprendzia mest tempa,einu i prieki ir jis man ant uodegos,tempas aukstas ,trasa suzimeta nepriekaistingai,bet staiga islendam i pagridine gatve,o ten jokio zenklo kur sukt,-pasiklydom ,Estukas nervingai klausia ar atsiminsiu is kur atvaziavom,na ka,ieskom,randam,taip kaskur 10minuciu isbraukiam,neskaitant psihologines traumos,Estukui patariu labiau dairytis arba eit i prieki,na jis ir isejo ,taip pradejom sukt viertuske,aisku kokia ten viertuske miske,bet tikrai pamacijo,dasivijom du ir net neleidom jiems ant ratuko uzsest,bet tik beda kad tas Estukas kai tik iseinam i zvirkeli atviresni kur priespriesinis vejas vanojo kaip reikiant,nustoja dirbt ir leidzia mane,o as tai plente nekarys,na bet ka darysi,vilkau su ta mintim kad tik nemirt:) Zodziu pirmam punkte praktiskai net nestojom (40km) antram 60-tam kilometre uzsipildau gertuves ,matau jau atmina siek tiek atsilikes Estukas,bet mina siek tiek perkreiptu veidu,o pasirodo luzo balnelis,na ka ,kaip ir viskas,naparniko nebeturiu,toliau visi like 100km buvo vienatvei,arba begimas nuo konkurentu,arba vijimasis. Vanoji per tas molinas zolias,pradzioj su kardanu,uzmini i kalna ir staiga uz posukio pamatai kad priesais dar staciau ir daugiau tos teslos,metu maziausias pavaras ir vis ragini save ,kad kaskam dar sunkiau,mink mink,staiga pirma kart pajuntu ka reiskia jaust kraujo skoni burnoj,ramu tik del vieno,kad uzmanes dar daug minanciu ir jei ka,rastu mane greit...:)Penktam punkte pamatau savo konkurenta desras belesanti,susigundau ir as,jis ismina,as prisipildes gertuves uz 5minuciu taip pat isminu,jegos truputi sugryzta,dziaugiuosi kad pakeliui sutikau ir be dideliu pastangu aplenkiau praeitu metu trecios vietos nugaletoja Latviuka (velokurjieri) ,man tai labai psihologiskai pamacijo:) Likus iki finiso kokiems 7km per kelis metrus buvau priartejas prie konkurento ,su kuriuo kovojome visa 100kilometru,arba jis mane vijosi,arba ant galo as ji ir likus taip nedaug jis pasirode istvermingesnis,sufinisavau uz jo tik 20sekundziu,likau septintas ,beje 5,6,7 atvaziavome labai nedideliu skirtumu,keliomis minutemis ,o nuo ketvirtos vietos pagal paskutinius duomenis teskyre tik 12minuciu,aisku pirma vieta uzkrove 1,5h antra apie 50minuciu,profu lyga,ner ka noret. Lygis tu varzybu nerealus,su kaupu atperka visas islaidas ir pasiruosima tom varzybom,sveikatos atzvilgiu-bus matyt:) Beje kolegos vaziave kartu,tai Ridas,Mantas ir Kasparas taip pat padare progresa,jei nores patys papasakos.beje didelis aciu ir Alisauskui,paruose dviratuka be priekaistu,keli keikiau tik save:)


Į viršų
 Aprašymas  
 
StandartinėParašytas: 2013-07-18 18:00 
Atsijungęs
Vartotojo nuotrauka

Užsiregistravo: 2011-07-12 17:00
Pranešimai: 29
Miestas: Kaunas
Skype: lauryniukas14
Vardas, Pavardė: Laurynas Grigas
Siemet bus dalyvaujanciu tautieciu :)?


Į viršų
 Aprašymas  
 
StandartinėParašytas: 2013-07-19 15:03 
Atsijungęs
Vartotojo nuotrauka

Užsiregistravo: 2010-07-12 17:53
Pranešimai: 74
Miestas: Kaunas
Skype: ridas1976
Vardas, Pavardė: Ridas
Bus bus. Registracija jau prasidėjo. IKI 07.31-66 eu, po to kaina kyla. Registrauja 50 dalyvių į 100 mylių ir 500 dalyvių į 100 km.


Į viršų
 Aprašymas  
 
StandartinėParašytas: 2014-06-18 16:24 
Atsijungęs
Velomanas
Vartotojo nuotrauka

Užsiregistravo: 2009-04-22 09:52
Pranešimai: 121
Miestas: Vilnius
Vardas, Pavardė: Saulius
Užkliuvo tokios naujienos/senienos apie Haanja - šių metų varžybose nebebus 100 mylių distancijos. Galbūt kas tris metus arba ne. Komentarai iš LV forumo:
holdens rašė:
Papuass rašė:
holdens rašė:
Next year there will not be two distances, only one of 100km
Why is that?
That's because there is no sense of organizing special distance for only about 42-45 participants.
Maybe in future 100 miles will be in program after every 3 years, as in 2016, in 2019 etc and there will be at least 100 participants starting onto the 100 miles race.


Į viršų
 Aprašymas  
 
Rodyti paskutinius pranešimus:  Rūšiuoti pagal  
Naujos temos kūrimas Atsakyti į temą  [ 37 pranešimai(ų) ]  Eiti į Ankstesnis  1, 2, 3

Visos datos yra UTC + 2 valandos [ DST ]


Dabar prisijungę

Vartotojai naršantys šį forumą: Registruotų vartotojų nėra ir 8 svečių


Jūs negalite kurti naujų temų šiame forume
Jūs negalite atsakinėti į temas šiame forume
Jūs negalite redaguoti savo pranešimų šiame forume
Jūs negalite trinti savo pranešimų šiame forume
Jūs negalite prikabinti failų šiame forume

Ieškoti:
Pereiti į:  
cron
Powered by phpBB® Forum Software © phpBB Group
Vertė Vilius Šumskas © 2003, 2005, 2007

Hey.lt - Interneto reitingai, lankomumo statistika, lankytoj skaitliukai