Velomanai.lt

Dviračių mėgėjų klubo forumas

Dabar yra 2024-04-28 06:50

Visos datos yra UTC + 2 valandos [ DST ]




Naujos temos kūrimas Atsakyti į temą  [ 109 pranešimai(ų) ]  Eiti į Ankstesnis  1 ... 4, 5, 6, 7, 8
Autorius Žinutė
 Pranešimo tema: Re: [Jonava] Kritine mase
StandartinėParašytas: 2012-04-05 19:23 
Atsijungęs
Vartotojo nuotrauka

Užsiregistravo: 2011-06-14 10:55
Pranešimai: 101
Miestas: Kaunas
Skype: zilwukas2
Vardas, Pavardė: Žilvinas Sinkevičius
o , aš manau , kad šiek tiek reikia parodyti senesnio amžiaus žmonėms pagarbos ir aplenkti išvažiuojant iš dviračio tako. Ar taip sunku?:?


Į viršų
 Aprašymas  
 
 Pranešimo tema: Re: [Jonava] Kritine mase
StandartinėParašytas: 2012-04-05 19:53 
Atsijungęs
Vartotojo nuotrauka

Užsiregistravo: 2010-07-31 00:53
Pranešimai: 217
Miestas: Kaunas
Skype: binary1988
Vardas, Pavardė: Andrius
Panaši diskusija buvo ir Kauno kritinėje masėje kilus seniau.
Išvada: Kritinei masei nelabai gera idėja, bet šiaip suorganizuoti tokį pravažiavimą vertėtų, nes dviračių takais toli gražu ne vien senoliai vaikšto(aš bent Kaune jų dviračių takuose pastebiu palyginus mažai).

_________________
2011: ~4000KM
2012: bus kokie 2500km
2013: Na gal ir bus 2000km
2014: Startas: 2014-01-02


Į viršų
 Aprašymas  
 
 Pranešimo tema: Re: [Jonava] Kritine mase
StandartinėParašytas: 2012-04-05 21:37 
Atsijungęs
Vartotojo nuotrauka

Užsiregistravo: 2011-12-05 20:07
Pranešimai: 166
Miestas: Jonava
Vardas, Pavardė: Viktoras.M
Žilvis rašė:
o , aš manau , kad šiek tiek reikia parodyti senesnio amžiaus žmonėms pagarbos ir aplenkti išvažiuojant iš dviračio tako. Ar taip sunku?:?

taip ir darau, bet siandien kita situacija buvo, vaziavau ten kur tvorele eina is vienos puses o is kitos "mopsas" ant tokio ilgo pavadelio yra tokie automatiniai, na man detis nebuvo kur tai staigiai ir sustabdziau prie pat babules uz ka buvau iskeiktas negraziais zodziais...

ITD rašė:
Panaši diskusija buvo ir Kauno kritinėje masėje kilus seniau.
Išvada: Kritinei masei nelabai gera idėja, bet šiaip suorganizuoti tokį pravažiavimą vertėtų, nes dviračių takais toli gražu ne vien senoliai vaikšto(aš bent Kaune jų dviračių takuose pastebiu palyginus mažai).

senoliu is tikro tai nedaug, daugiausiai tai mamyciu turbut, kurios eina salia viena kitos kartais net po 3 ir su vezimais plius dar aplink jas laksto vaikai be prieziuros... Ant suoliuku megsta tusint alaus megejai, gerai sedekit, bet dar ir visa taka uzima arba islenda prie pat privaziavus, jau narkozes paveikti...
Tai vis del to lindau i kelia kur vaziuoja masinos, ten nors sau ramiai vaziuoji, galima jau ir paminti :)
O KM reiketu pravesti takais, manau is tolo pamatytu zmones buri dviratininku nenoredami pasitrauktu, karts nuo karto reikia priminti kur vaiksto...


Į viršų
 Aprašymas  
 
 Pranešimo tema: Re: [Jonava] Kritine mase
StandartinėParašytas: 2012-04-06 09:56 
Atsijungęs

Užsiregistravo: 2010-05-10 23:38
Pranešimai: 1180
Žilvis rašė:
o , aš manau , kad šiek tiek reikia parodyti senesnio amžiaus žmonėms pagarbos ir aplenkti išvažiuojant iš dviračio tako. Ar taip sunku?:?


Vyresnio amžiaus žmonės, prikaupę gyvenimo patirties, irgi galėtų praleisti durną jaunimą ir pasitraukti bent jau į dviračių tako pakraštį. Gi sakoma duok dur... tfu, dviratininkui kelią.


Į viršų
 Aprašymas  
 
Rodyti paskutinius pranešimus:  Rūšiuoti pagal  
Naujos temos kūrimas Atsakyti į temą  [ 109 pranešimai(ų) ]  Eiti į Ankstesnis  1 ... 4, 5, 6, 7, 8

Visos datos yra UTC + 2 valandos [ DST ]


Dabar prisijungę

Vartotojai naršantys šį forumą: Registruotų vartotojų nėra ir 2 svečių


Jūs negalite kurti naujų temų šiame forume
Jūs negalite atsakinėti į temas šiame forume
Jūs negalite redaguoti savo pranešimų šiame forume
Jūs negalite trinti savo pranešimų šiame forume
Jūs negalite prikabinti failų šiame forume

Ieškoti:
Pereiti į:  
Powered by phpBB® Forum Software © phpBB Group
Vertė Vilius Šumskas © 2003, 2005, 2007

Hey.lt - Interneto reitingai, lankomumo statistika, lankytoj skaitliukai