Velomanai.lt

Dviračių mėgėjų klubo forumas

Dabar yra 2024-03-28 12:18

Visos datos yra UTC + 2 valandos [ DST ]




Naujos temos kūrimas Atsakyti į temą  [ 159 pranešimai(ų) ]  Eiti į Ankstesnis  1 ... 7, 8, 9, 10, 11
Autorius Žinutė
StandartinėParašytas: 2009-08-24 14:12 
Atsijungęs
Velomanas
Vartotojo nuotrauka

Užsiregistravo: 2008-08-05 14:44
Pranešimai: 290
Miestas: Vilnius
Vardas, Pavardė: Renata Kalvaitytė
Smagu man :), kad Jums SMAGU į save pasižiūrėti ir 100% AČIŪ, kad jau taip leidžiate man Jumi pafotografuoti.... Jo-jo fotikas iš profesionaliausių papraščiausias.... Bet net paprasti daiktai nepaprastų žmonių rankose tampa unikaliai protingi..... :roll:
Aišku prie foto "Aplink LT" padirbėta mažokokai...prisipažįstu :oops: ///nors man tai tik pomėgis.... truputį tingėjau ir šiaip maloniau man Jumis matyti gyvus nei foto-veidrodinius.....

P.S. Šiais meteliais jau neteks Jūsų daugiau kankinti prieš objektyvą-nes nes nessss... aš Ne Lietuvoje!!!

Visiems gero sezono uždarymo ir iki........(tikiu) greito... :smt006


Į viršų
 Aprašymas  
 
StandartinėParašytas: 2009-09-01 13:57 
Atsijungęs
Velomanas
Vartotojo nuotrauka

Užsiregistravo: 2008-10-14 16:58
Pranešimai: 881
Miestas: Kaunas
Vardas, Pavardė: Arūnas Rutkauskas
Apie žygį rašo :
http://www.lzinios.lt/lt/2009-09-01/tyr ... etuva.html
Arūnas


Į viršų
 Aprašymas  
 
StandartinėParašytas: 2009-09-05 20:10 
Atsijungęs
Vartotojo nuotrauka

Užsiregistravo: 2009-05-17 23:32
Pranešimai: 205
Miestas: Vilnius
Vardas, Pavardė: A J
#

_________________
Užsiėmęs


Paskutinį kartą redagavo lucasso 2012-04-26 09:49. Iš viso redaguota 1 kartą.

Į viršų
 Aprašymas  
 
StandartinėParašytas: 2009-10-19 21:51 
Atsijungęs
Velomanas
Vartotojo nuotrauka

Užsiregistravo: 2007-05-31 00:18
Pranešimai: 3731
Miestas: Kaunas
Julijaus nuotraukos: http://picasaweb.google.com/julius.foto2008/AplinkLietuva2etapas

_________________
hydraepic.lt


Į viršų
 Aprašymas  
 
StandartinėParašytas: 2009-10-22 19:15 
Atsijungęs

Užsiregistravo: 2009-10-13 19:18
Pranešimai: 10
Miestas: Vilnius
Skype: raiducinka
Vardas, Pavardė: Gintarė Tamuytė
Sveiki velo-, dviro- ir dvirko- Manai!!!

Pamačiusi Živilės „post‘e“ ir savo vardą labai susijaudinau ir nutariau taip pat įsilieti į šį smagų dėkojimų ratą. :) Taigi dėkui:

Linui Ne Vainiui – už daug daug ką, taigi tiesiog už tris man reikalingus varžtus ir už tai, kad yra įdomus žmogus;
Gintarui (Zigmui) – už tai, kad vis dėlto nenužudė manęs pasakęs savo profesiją ir už skanias vakarienes, kurių taip ir neišdrįsau paragaut;
Vaidai – už nuolatinę kompaniją žygio metu ir už galutinį supratimą, kad žmones reikia nervINti, o ne nervUOti (dabar tuo ir užsiimu);
Vaidui – už profesionaliai suteptą grandinę Zarasuose (po to iš tiesų važiavau "su vėjeliu");
Tomui – už tai, kad davė pradžią dabartiniam mano nick‘ui ir beveik nuolatiniam vardui (GintaAare);
Kristei – už supynes ir maudynes (Piorkose, Zarasuose, bei visur kitur);
Julijai – už visai protingus pokalbius kažkurioje kelio atkarpoje ir moralinį palaikymą;
Živilei – už pamąstymus apie gyvenimą ir draugus traukinyje bei už patarimus, kurių VIS DAR laikausi (ir už tai, kad padėkojo man :) );
Ignui – už tai, kad jis toks fotogeniškas ir už pokalbĮ (ar pokalbIUS? :?: ) apie turizmo techniką; taip pat už tai, kad visada vadino mane tikruoju vardu (Gintaaare);
Fotografei, Kurią Tikriausiai Pažįstu, Bet Dėl Savo Trumpos Atminties Neprisimenu – už šiltus prisiminimus šaltais rudens vakarais;
Senjorų Trijulei – už tai, kad dabar galiu graužt senelį ir už nemirtingą frazę „Žygyje visi kaip šeima“, kurią jie suprato tiesiogine, o aš perkeltina prasme;
Karoliui – už TĄ nutikimą tualete :D;
Porai, Kuri Vėliau Dingo – už prognozes spėjime iš delno ir tvirtai supintą kasą;
Farmacininkui, Kuris Vėliau Irgi Dingo – už moksliškus paporinimus apie įvairias grikių rūšis;
Andrejkai – už sąžiningai pabaigtą „nepilnamečių priežiūros vandenyje“ pamainą;

Jolantai; Meilei; Viktorui; Pauliui; Studentams; Gintariui; Juliui; Rapolui; Karoliui; Jonui; Žmogui Iš Palangos, Kuris Visada Turėjo Alaus; Porai Su Priekaba ir Visiems Kitiems kurie palaikė bendrą žygio nuotaiką ir be kurių žygis būtų ne toks „fainas“.

Taip pat AČIŪ:

Tiems, iš kurių išmokau naujoviškų „dainuškų“;
Tiems, kurių atsiradimo ir dingimo priežasčių negalėjau suprasti ir JŲ tiesiog nesuganydavau; visa tai žygiui teikė šiokį tokį paslaptingumą ir intrigą;
Visoms bobulėms ir kaimo vaikams, kurie netik visada (ne)teisingai nurodydavo kelią ir duodavo ištroškusiems vandens, bet ir dėl kurių jausdavausi kaip įžymybė atvažiavusi į provinciją;
Visiems Tiems, su kuriais šiemet nespėjau susipažinti (pasirodo, per 9 dienas vis dėlto NE-Į-MA-NO-MA susipažinti su 50 žmonių), bet kitais metais NESITIKĖKIT IŠSISUKTI!!! :twisted: :lol:

BET:

Vis dar abejoju, ar dėkoti Linui Vainiui, nes tas „Na, šiandien TIKRAI bus mažiau kilometrų!“ stipriai atsiliepė mano kojoms, dviračiui, nuotaikai ir visam kitam. BET galiu padėkoti už gerai suorganizuotą žygį ir už poilsio dieną Zarasuose, kurios iš tiesų reikėjo. ;)

Iki kitų metų –
Mylinti Gintarė :smt058

P.S. Prie padėkų prisideda ir mama. :wink:

_________________
Juk žinote kaip būna, kai važiuodamas dviračiu susvyruoji ir pradedi virsti. Tuomet mus aplanko tos ilgos ilgos minutės, kai žinai, kad tuoj tuoj...


Paskutinį kartą redagavo GintaAare 2009-10-29 20:00. Iš viso redaguota 2 kartus.

Į viršų
 Aprašymas  
 
StandartinėParašytas: 2009-10-22 19:23 
Atsijungęs

Užsiregistravo: 2007-12-20 21:59
Pranešimai: 651
Vienas is idomiausiu sveikinimo koncertu :smt038 , smagiai skaitesi.
Tik saves neradau, bet dar nevelu pasitaysit, gal uz gera ora kuri pirkau kioske.


Į viršų
 Aprašymas  
 
StandartinėParašytas: 2009-10-22 20:27 
Atsijungęs

Užsiregistravo: 2009-10-13 19:18
Pranešimai: 10
Miestas: Vilnius
Skype: raiducinka
Vardas, Pavardė: Gintarė Tamuytė
Ratata - tu buvai tarp tų, kurie dingdavo ir atsirasdavo. :) Paminėti tikrai visi, nes yra žodžių junginys "VISIEMS KITIEMS", todėl niekas nenusiminkit. :wink: Kulinarinius kursus žadėjo mama. :lol: Kitais metais pirmas stok į eilę (arba užsiregistruok iš anksto) ir galėsi mokytis visą žygį [nors aš asmeniškai patarčiau Gintarą. :P :wink: ]

_________________
Juk žinote kaip būna, kai važiuodamas dviračiu susvyruoji ir pradedi virsti. Tuomet mus aplanko tos ilgos ilgos minutės, kai žinai, kad tuoj tuoj...


Paskutinį kartą redagavo GintaAare 2010-02-26 16:53. Iš viso redaguota 1 kartą.

Į viršų
 Aprašymas  
 
StandartinėParašytas: 2009-10-23 00:14 
Atsijungęs
Velomanas
Vartotojo nuotrauka

Užsiregistravo: 2007-07-30 21:54
Pranešimai: 578
Miestas: Kaunas, Vilnius
Skype: gustlina
Vardas, Pavardė: Linas
oi kas čia išaugs iš tos mūsų GintĄrės... :smt023

_________________
=]


Į viršų
 Aprašymas  
 
StandartinėParašytas: 2009-10-25 20:28 
Atsijungęs
Vartotojo nuotrauka

Užsiregistravo: 2009-06-03 17:27
Pranešimai: 21
Miestas: Kaunas
Vardas, Pavardė: jolanta
ačiū Gintaryte už gerą žodį,maloniai prisiminiau jau beišblėstančius nuotykius.

_________________
Jei gyvenimas jums duoda citrinų-pasidarykite limonado:)


Į viršų
 Aprašymas  
 
Rodyti paskutinius pranešimus:  Rūšiuoti pagal  
Naujos temos kūrimas Atsakyti į temą  [ 159 pranešimai(ų) ]  Eiti į Ankstesnis  1 ... 7, 8, 9, 10, 11

Visos datos yra UTC + 2 valandos [ DST ]


Dabar prisijungę

Vartotojai naršantys šį forumą: Registruotų vartotojų nėra ir 25 svečių


Jūs negalite kurti naujų temų šiame forume
Jūs negalite atsakinėti į temas šiame forume
Jūs negalite redaguoti savo pranešimų šiame forume
Jūs negalite trinti savo pranešimų šiame forume
Jūs negalite prikabinti failų šiame forume

Ieškoti:
Pereiti į:  
Powered by phpBB® Forum Software © phpBB Group
Vertė Vilius Šumskas © 2003, 2005, 2007

Hey.lt - Interneto reitingai, lankomumo statistika, lankytoj skaitliukai