Velomanų puslapis
http://velomanai.lt/forumas/

Lokės Pėdos XC (Jonava)
http://velomanai.lt/forumas/viewtopic.php?f=1&t=3027
Puslapis 11

Autorius:  soferis [ 2010-11-23 22:08 ]
Pranešimo tema:  Lokės Pėdos XC (Jonava)

Jei bus neslapia 2010.12.04diena vaziuojam i Lokes Peda,ten pasikarstom,o veliau jamam gera xc,tada saslai ir jau matyt nakti namuciu. Vienos dienos malonumas,bus manau nekarsta,pastoges nebus,turesim daug judeti,ko mum ir reikia... :) rezervuojames vietas...,beje laukiam Kauno ir paciu Jonavieciu!

Autorius:  operx [ 2010-11-24 10:39 ]
Pranešimo tema:  Re: Lokes Pedos XC (Jonava)

Jei darbai neužgrius tada manau sudalyvausiu. Ir nedalyvausiu jei labai pažliugę bus, nes teks tampytis dviračiu, o ne važiuoti sava eiga :)
O viskas toliau kaip ir tinka :)

Autorius:  Tautis [ 2010-11-24 10:49 ]
Pranešimo tema:  Re: Lokes Pedos XC (Jonava)

karstytis nesikarstysiu (dar nuo ano karto pasekmės juntamos :D) bet po molynus buliuką pamurkdysiu :) gal net išeiginiais batais apmovęs ir pasivažinėsiu :D žodžiu jei ko nenumatyto nenutiks - būsiu :)
data aišku tokia bauginanti darbų prasme, bet tikiuos viskas gerai bus

Autorius:  MacGyver [ 2010-11-24 11:15 ]
Pranešimo tema:  Re: Lokes Pedos XC (Jonava)

#

Autorius:  operx [ 2010-11-24 11:51 ]
Pranešimo tema:  Re: Lokes Pedos XC (Jonava)

nebus vieta rezervuota :P nes per smulkiai rašai :D

Autorius:  Laris [ 2010-11-24 20:41 ]
Pranešimo tema:  Re: Lokės Pėdos XC (Jonava)

Pabandysiu būti, jei tik ligų atsimušiu :)

Autorius:  Vilnietis [ 2010-11-24 22:31 ]
Pranešimo tema:  Re: Lokės Pėdos XC (Jonava)

man irgi vietelę prašom palikti kur nors ;)

Autorius:  Tautis [ 2010-12-01 09:51 ]
Pranešimo tema:  Re: Lokės Pėdos XC (Jonava)

dėl besikeičiančių prioritetų ir subjektyvių bei objektyvių priežasčių sudalyvauti nepavyks :roll: sekmės ir gero laiko važiuojantiems!

objektyvios priežastys - buliukas neparuoštas kovai su žiema. Subjektyvių nesakysiu :p

Autorius:  soferis [ 2010-12-02 20:49 ]
Pranešimo tema:  Re: Lokės Pėdos XC (Jonava)

Tai sestadieni supper orelis nusimato,-4 ir jau rodo kad nebesnigs,gal net saulyte turesim. Jei darbus spesiu nudirbt tai apie 11-12h planuojam but lokes pedoj. Is Kauno pora dviratuku bus,is Ukmerges turesim rimtu sveciu ir Vilnius sesi,manau vaziuosim is Vilniaus su busu visi,kam ten dar imt papildomai transporta,pigiau bus,nebent Vitalijaus chebra prisijungtu dar :)

Autorius:  liucijus [ 2010-12-04 23:29 ]
Pranešimo tema:  Re: Lokės Pėdos XC (Jonava)

Ačiū Einorui už nuostabiai praleistą laiką! Viskas buvo super - oras, šašlas, dviračiai, gaila, kad pabijojau karstitis, bet kitą kartą tikrai lipsiu :)

Autorius:  r.e.n.a.t.a. [ 2010-12-05 11:09 ]
Pranešimo tema:  Re: Lokės Pėdos XC (Jonava)

Oi, buvo tikras smagumėlis. Šaltis vis svyravo tarp -9 ir -7, bet kas žino Einorą-jam tai prilygsta pagal normalių žmonių t-ros toleravimą-vėsią vasaros dieną: dviratininko marškinukai ir permatomas džemperis... Vien į jį žiūrint-supranti, kad absoliutus nestandartas...Tad sutikus dalyvauti jo organizuojamame "vakarėlyje", gali pamiršti steriotipus, narmalaus žmogaus įnorius ir įpročius ir pasiruošti, o geriau net nesiruošti, nes vis tiek bus 'beprotiška' ir unikalu... Tad ši įžanga tam, kad-kas įvyko vakar buvo vėl max. išbandymų metas- pasikarstymas užpustytomis, apsnigtomis Lokės Pedos trasomis, kur metalo šaltis prisilietus sugeba rankas atšaldyti akimirksniu ar nuo šalčio užalusios virvės lyg stagarai, kurių negali nei normaliai išsiūbuot, nei lankstyt...Šiek tiek buvo gerokai pasunkintas kopinėjimo-ropinėjimo veiksmas... Bet nepaisant to, buvo absoliučiai smagu-vieni Lokės Pėdoj, aplink balta, kur pažvelgsi, vėjas pro ausis švilpia; o dar smagūs greiti nusileidimai (ant ratuko) per upę į pusnimis nuklotą slėnį, kur akis nuledus žemyn, matai žvėrelių pėdas... Savotiškai stulbina... Na po tarzanavimo atėjo laikas ugnies kurstymui ir mėsiukų kepimui... Nukramtę šašlykus nuo iešmų, pasistiprinę- laikas atėjo ruoštis kitam išūkiui-naktinei keturačių trasai su dviračiu... Šitos dalies aš gal jau nebekomentuosiu---nes nuvažiavus 2 km, ir apsivertus 3 kartus, vienas iš jų-čiuožimas penkis metrus nuokalne...ir žinant kas laukia toliau-nugalėjo noras išlikti sveikai ir beliko laiką prastumti lygesnėje trasoje...Jei Estijos varžybose Haanja100, buvo sunku... Tai čia žiemą-kai po apačia ledas, sniego geras sprindis, o kelias rėvos, išmaltos keturačių ir mln šakų-jau aukštasis pilotažas...Tad reziumė: buvo visiems lyg ir smagu ir įdomu, tik 2 atkrito,vienas-kiekvieną slydimą, nešiojimąsi dviračio ir t.t. keiksnojo, kitas nuolatos griuvinėjo( pasekoje koja prasikirto-nesijaudinam, viskas lyg ir gerai :) ) Na, o Liucijus su Einoru-mažiau ar daugiau apygyvei, be traumų...
Tad tiek, ačiū kolegoms už kartu praleistą ekstemalų šeštadienį :)

Autorius:  soferis [ 2010-12-05 11:52 ]
Pranešimo tema:  Re: Lokės Pėdos XC (Jonava)

Manau vakar sedus ant dviraciu mano apsirengimas buvo teisingiausias,nes po keliu kalniuku man buvo karsta,o pilieciai su striukem manau tekejo :) Pasikarstymas ziema kelis kart sudetingesnis nei vasara,po pasikarstymo ir saslu visiems sustirus kaskaip sunkiai ant dviraciu sedosi,bet visgi prisivertem. Skolinta paprasta dviratuka pavyko nesulauzyti (nes mano sulauzytas eilini kart..),na tik va viena siokia tokia trauma buvo,bet gyvens... :) Aciu Ridui kaip Kauno atstovui,zmogus pilnas energijos,verzlus kaip tankas,aciu visiems kas sudalyvavot ir kartu paprakaitavot!

Autorius:  Vilnietis [ 2010-12-05 15:42 ]
Pranešimo tema:  Re: Lokės Pėdos XC (Jonava)

taip, šeštadienis buvo tikrai neeilinis ir tikrai ačiū už tai Einorui ir kompanijai, kad mane pasiėmė, kad nepaliko kažkur miške prie Neries (nors ten ir tamsu buvo, bet ledai upe plaukė gražiai), kad vėliau nors ir šiek tiek šlubą, bet gyvą ir sveiką pristatė iki pat namų.. :)

pats važiavimas man gal ir nelabai patiko, bet kaip jau sakiau, patirtis yra gerai, kokia ji bebūtų.. su apranga važiuojant irgi šiek tiek prašauta buvo, kadangi kol valgėm teko gerokai atvėsti, o vėliau užsėdus ant dviračio ir nuvažiavus kilometrą kitą, o dar kažkiek ir pasistūmus, variklis greit pasiekė darbinę temperatūra ir jau reikėjo vėsinti... visgi, norėčiau esant galimybei pravažiuoti tomis pačiomis vietomis esant šiltesniam metų laikui, nemanau kad bus lengviau, bet griūti manau bus tikrai minkščiau :))

tad tiek mano įspūdžių, o keletą kadrų iš pasikarstymo galite pamatyti ČIA

Autorius:  Laris [ 2010-12-05 22:16 ]
Pranešimo tema:  Re: Lokės Pėdos XC (Jonava)

Kaip sakant, nu nafig kaip gerai buvo :D Pasikarstymas, kaip pasikarstymas, bet pasivažinėjimas, tai jėgelė :D Truputėlį užsikuičiau ir pasirodo likau paskutinis iš kolegų. Sėdau ant dviratuko ir puoliau vytis visus kaip akis išdegęs. Privažiavau patį pirmą posūkį ir pajaučiau, kaip dviračio galas vejasi priekį, galiausiai jį aplenkia, o aš pats guliu visais savo 182cm išsitiesęs. Pasirodo viso šio skrydžio priežastis sniegu padengtas ledas :D Pakėliau savo žirgą, viskas tvarkoj, rankos ir kojos sveikos, pirmyn. Pasivijau kolegas ir pradėjome linksmąjį pasivažinėjimą. Revai, griovei, sniegas, ledas, kelmai, šakos... tiesiog, nuostabi puokštė visokio velnio, kas važiavimą padaro beprotiškai sudėtingą, bet kartu linksmą, nuotaikingą, paprasčiausiai, malonų dūšelei :D Kiek skrydžių turėjau, tikrai nepamenu, bet buvo tikrai nemažai. Vienas iš jų su aukštojo pilotažo elementais. :D Skrydis per dviračio priekį ir tėškimasis veidu į sniegą. :D Savotiškas šaltas dušas. Nusiprausiau, sėdau važiuoti toliau, tačiau kairėje kojoje jautėsi kažkokia šiluma ir keistas skausmas. Adrenalinas darė savo, važiavimas buvo tęsiamas. Tik namo sugrįžus, pamačiau skrydžio pasekmes. Gal kokių aštuonių centimetrų ilgio ir pusės centimetro gylio žaizdelė. Tikriausiai, koks kelmas pasitaikė ne vietoj :D Teko nulėkti iki gydytojų. Žaizdelė išplauta, dezinfekuota, sutvarstyta. Sako, gyvensiu, randai vyrus puošia :D
Šeštadienis superinis. Sekmadienį, nerealus viso kūno skausmas :D Dėkui Einorui už ekskursiją po Lokės pėdos keturačių trasą :D Visiems kitiems kolegoms, už linksmą kompaniją, gerai praleistą laiką. :) Iki naujų susitikimų :)

Autorius:  r.e.n.a.t.a. [ 2010-12-06 09:28 ]
Pranešimo tema:  Re: Lokės Pėdos XC (Jonava)

Pagaliau ir vėl Einoro kely atsirado perspektyvoj lygiavertis 'beprotiško' XC sąjungininkas ir mano akimis žiūrint-būtų puikus kolega jam varžybose kaip LV 24h ar Haanja... Taip taip, Lari, manau, juk tau ten itin patiktų, jei apie Lokės pėdą atsiliepimai (cit.)"nu naf...kaip gerai buvo"...
O Kalėdiniam XC tikrai nerealu būtų tave pamatyti Senelio rolėj su kinkiniais ;) Pirmyn :smt006

Puslapis 11 Visos datos yra UTC + 2 valandos [ DST ]
Powered by phpBB® Forum Software © phpBB Group
http://www.phpbb.com/