Velomanai.lt

Dviračių mėgėjų klubo forumas

Dabar yra 2024-03-28 22:59

Visos datos yra UTC + 2 valandos [ DST ]




Naujos temos kūrimas Atsakyti į temą  [ 32 pranešimai(ų) ]  Eiti į 1, 2, 3  Kitas

kada važiuojam?
Apklausa baigėsi 2011-06-30 09:10
pirmą savaitgalį (07.01-03) 20%  20%  [ 4 ]
antrą savaitgalį (07.08-10) 50%  50%  [ 10 ]
tinka abu 30%  30%  [ 6 ]
Viso balsų : 20 iš 20 balsavusių velomanų
Autorius Žinutė
 Pranešimo tema: Ignalinos ežerai 07.01-03
StandartinėParašytas: 2011-06-20 09:08 
Atsijungęs
Velomanas
Vartotojo nuotrauka

Užsiregistravo: 2009-04-06 04:56
Pranešimai: 1723
Miestas: Vilnius
Vardas, Pavardė: Tautvydas
Sveiki,
yra idėja paturistaut su antrom pusėm (vadinasi tikrai turistausim su mažu vidutiniu ir nedideliais atstumais) po Ignalinos apylinkes(pvz. aplankyt Aukštaitijos nacionalinį parką ir lankytinus objektus. Kol kas tai tik idėja su abstrakčiais kontūrais, be konkretaus mašruto. Šį pranešimą vis pakoreguosiu, kai susitarsim dėl vietos, laiko ir mašruto

pradžia.
Siūlau startuoti dar penktadienį iš geležinkelio stoties ir nuvažiavus Ignalinon įsikurt kur nors. Dėl nakvynės pasiklausinėčiau kur ramiau, gražiau ir verta būtų apsistot (kalba apie palapines ;))
traukiniai išvyksta:18:44 (Ignalinoje būtumėm 20:41) ir 20:40 (Ignalinoje būtumėm 22:21)
preliminari orų prognozė toms dienoms: naktį lietus su perkūnija, dieną saulėta su lietaus tikimybe, šilta (naktim 11-14, dieną 23-24) http://www.gismeteo.lt/city/weekly/4207/
tikėkimės orai pagerės :)

taigi ar tinka potencialiems važiuojantiems penktadienio išvažiavimas su traukiniu? (manau orientuojamės į 18:44) suderinę šį punktą turėtume atskaitos tašką mašruto dėliojimui ;)

_________________
neša mane Trek`as per devynis kalnus... <<< PARDUODAMAS
Trolį pabalnojęs po pasaulį aš klajosiu
Info apie džiaugsmus FB
------------------------------------
artimiausiu metu:
asmeniniai džiaugsmai


Paskutinį kartą redagavo Tautis 2011-06-30 23:27. Iš viso redaguota 1 kartą.

Į viršų
 Aprašymas  
 
StandartinėParašytas: 2011-06-20 14:58 
Atsijungęs
Velomanas
Vartotojo nuotrauka

Užsiregistravo: 2009-04-08 10:52
Pranešimai: 1838
Miestas: Kaunas
Skype: i-x-sania-x
Vardas, Pavardė: Aleksandras V.
Skamba visai įdomiai, tikiuosi kauniečiai taip pat gali prisijungt? :)

_________________
2008: 500km / 2009: 1600km / 2010: 5450km / 2011: 10 004km / 2012: 4000km / 2013: ~500km :( / 2014: ~2000km / 2015: ~2000km / 2016-2018: nesuskaičiuojamai mažai / 2019: Kraunama... :)


Į viršų
 Aprašymas  
 
StandartinėParašytas: 2011-06-20 15:21 
Atsijungęs
Velomanas
Vartotojo nuotrauka

Užsiregistravo: 2009-04-06 04:56
Pranešimai: 1723
Miestas: Vilnius
Vardas, Pavardė: Tautvydas
nors ir Klaipėdiečiai ;) tik kažkaip neprisimenu žygio, kad kauniečiai prisijungtų :roll: Va Evaldas iš Elektrėnų vis nepatingi, o kiti?
žinoma yra malonių išimčių: Joninės, Neries 24h, kai turėjom ir nepsidižiavusių kauniečių(ačiū jiems!)

p.s. kadangi gvildenam idėją iki Ignalinos keliauti traukiniu, tai ištikrųjų kauniečiams nematau priežasties nevykti, jei tik yra noro ir tinka formatas (ramiai ir nesiplėšant)

p.p.s
kad būtų apie ką diskutuot :)
aukštaitijos nacionalinis parkas(mašrutas)
čia labai apytikslis, bandysiu ieškot info apie vertus aplankyti objektus ir tada jau detaliau padėliosiu, tad ir km gausis kiek daugiau ;) namie visą krūvą iš anksčiau susirinktų lankstinukų turiu, reikia dulkes nupūst ;)
p.p.p.s radau detalizuotą: http://www.paluse.lt/index.php?option=c ... 0&Itemid=0 <<<iš turimų lankstinukų šitas atrodo visai neblogas

_________________
neša mane Trek`as per devynis kalnus... <<< PARDUODAMAS
Trolį pabalnojęs po pasaulį aš klajosiu
Info apie džiaugsmus FB
------------------------------------
artimiausiu metu:
asmeniniai džiaugsmai


Paskutinį kartą redagavo Tautis 2011-06-20 19:07. Iš viso redaguota 3 kartus.

Į viršų
 Aprašymas  
 
StandartinėParašytas: 2011-06-20 15:42 
Atsijungęs
Velomanas
Vartotojo nuotrauka

Užsiregistravo: 2009-08-25 20:54
Pranešimai: 265
Miestas: Vilnius
Skype: bugsman
Vardas, Pavardė: Женя
Pasiūlymas sudomino :)
Reikai tik galutinaii susitarti ir manau, kad reikės imti :)
O dėl plėšimosi, tai tą bėdą galima bus greitai ir paprastai išspręsti :) Kam bus per lengva ir neįdomu galima bus sukrauti visus daiktus sunkius :D ir galės puškuoti :D :twisted:


Į viršų
 Aprašymas  
 
StandartinėParašytas: 2011-06-20 19:33 
Atsijungęs
Velomanas
Vartotojo nuotrauka

Užsiregistravo: 2009-04-06 04:56
Pranešimai: 1723
Miestas: Vilnius
Vardas, Pavardė: Tautvydas
nekenčiu laptopų!
tiek rašiau ir dingo :/ jau kur durna klaviatūra :evil:
žodžiu palūšės mašrutas tikrai geras - paminėti kaimukai verti dėmesio, bandykim prie to ir rištis. Verta pasižiūrėt ar labai nenukrypstant išeis aplankyt Salų kaimelius - lankstinuke minima unikali architektūra ir išplanavimas, beto labai domina "<...>Salas galima patekt nuo Ladakalnio,liepteliu perėjus ežerus jungiančią protaką" - gal išeis "netyčia" išsimaudyt? :twisted: kelias į salas veda iš Antalksnės.
dar turiu lankstinuką apie stogastulpius ir visą jų "paradą" palei Lūšių ežerą (darbe nuskanuosiu). Šita ekspozicija yra tarp Palūšės ir Meironių. Beje, Šarai"15. A.Česnulis sklptūroje "Kalvis"pavaizdavo jautį kaustantį Šuminų kaimo kalvį<...>"
žodžiu kol kas tiek žinių - laukite rytojaus, įmesiu skanuotus lankstinukus ir pabandysiu detalizuot žemėlapį. Kažkaip kuo toliau tuo labiau jaučiu, kad turėsim tikrai gražią kelionę :)

ir dar. Stovyklavietėse už vietą palapinei statyti imamas mokestis - 9lt parai ir dar po apačia "asmens mokestis 2lt" :smt017 kadangi tai yra nacionalinis parkas, tai bet kur sustot ir laužus kurent negalėsim, tad dėl visa ko nusiteikim papildomom išlaidom.
žadėti skanuoti lankstinukai
http://www.yourfilelink.com/get.php?fid=697951
http://www.yourfilelink.com/get.php?fid=697952
http://www.yourfilelink.com/get.php?fid=697953
http://www.yourfilelink.com/get.php?fid=697954
http://www.yourfilelink.com/get.php?fid=697955
http://www.yourfilelink.com/get.php?fid=697956

_________________
neša mane Trek`as per devynis kalnus... <<< PARDUODAMAS
Trolį pabalnojęs po pasaulį aš klajosiu
Info apie džiaugsmus FB
------------------------------------
artimiausiu metu:
asmeniniai džiaugsmai


Į viršų
 Aprašymas  
 
StandartinėParašytas: 2011-06-25 14:05 
Atsijungęs
Vartotojo nuotrauka

Užsiregistravo: 2008-08-04 09:37
Pranešimai: 35
Miestas: Vilnius
Skype: cardioscout
O be antru pusiu galima :?:

_________________
Gyventi reikia taip, kad norėtųsi dar.


Į viršų
 Aprašymas  
 
StandartinėParašytas: 2011-06-25 18:47 
Atsijungęs
Velomanas
Vartotojo nuotrauka

Užsiregistravo: 2009-04-06 04:56
Pranešimai: 1723
Miestas: Vilnius
Vardas, Pavardė: Tautvydas
Živile, tikrai galima, junkis tik, o tai mačiau stotelėje ir iki šiol abejonėse - tave ar ne tave :smt017
pasakymas "su antrom pusėm" čia daugiau numatomam tempui nusakyti :) o jis bus tikrai tikrai turistinis ir lėtas - stoviniuosim visur, kur norėsis sustot ir apsižvalgyt, niekur nelėksim, rekordų nesieksim ;)
greituosius leisim į priekį ir nesivysim :)

savaitės begyje detalizuosiu mašrutą, o savaitės bėgyje, įsitikinus kokius orus žada apsispręsim dėl savaitgalio (dabar kaip matau pirmauja antrasis savaitgalis, bet dar nereiškia, kad taip ir bus - linkęs atsižvelgt į konkrečių, važiuojančių žmonių nuomonę, o ne į tų, kurie neaišku ar išvis kada nors pasirodys :D)

_________________
neša mane Trek`as per devynis kalnus... <<< PARDUODAMAS
Trolį pabalnojęs po pasaulį aš klajosiu
Info apie džiaugsmus FB
------------------------------------
artimiausiu metu:
asmeniniai džiaugsmai


Į viršų
 Aprašymas  
 
StandartinėParašytas: 2011-06-26 20:11 
Atsijungęs
Velomanas

Užsiregistravo: 2009-08-11 14:01
Pranešimai: 713
Miestas: Vilnius
Vardas, Pavardė: Šarūnas
Cia mano praejusiu metu tema su preliminariu marsrutu, bet jei parkas siulo marsruta tai matyt verta jo laikytis, nebent galim papildyt kokiom idomybem.
viewtopic.php?f=1&t=2513

_________________
Dema Iseo Winter edition
Focus Blue Ridge 2009/custom
Sporten Favorit


Į viršų
 Aprašymas  
 
StandartinėParašytas: 2011-06-27 09:34 
Atsijungęs
Velomanas
Vartotojo nuotrauka

Užsiregistravo: 2009-04-06 04:56
Pranešimai: 1723
Miestas: Vilnius
Vardas, Pavardė: Tautvydas
na ką, reik pradėt konkretizuot ;)
99% tikimybė, kad važiuojam 07.01-03
važiuojantys:
Aurelijus ir Melanija
Dainius ir Agnė
Julius
Marius ("manęs čia nėra") - EDIT: nebevažiuoja dėl užklupusių darbų :(
Šarūnas ir Asta
Živilė
Ženia su Lena
Aš su Inga
jei kas dar planuoja važiuot,bet esat neįtraukti - sakykit. Data kaip supratau tinkama daugumai iš aukščiau paminėtų, o sekantis savaitgalis kai kuriem jau netinka, tad jei nebus žiaurių prognozių - važiuosim šį savaitgalį.
pirma nakvynė ko gero pernykštėje Šaro užvestoje temoje pasiūlyta Vytauto (pasidomėsiu tiksliau kur yra ir kaip ten su vietom). Mašrutą manau imti Šaro ir pakoreguot pagal norimus aplankyti objektus. Norėtūsi neviršyti 70km per dieną limito, prognozuojamas tempas lėtas, turistinis (manau vidutinis neviršys 20km/h)
Kadangi gerbiamam Bakučiui staiga ėmė kliūti mano dvigubi postai, tai koreguosiu šį pranešimą kai tik bus naujos informacijos (tikiuosi tikslų mašrutą sudėliot iki antradienio vakaro, o nakvynės klausimus suderint iki ketvirtadienio)

_________________
neša mane Trek`as per devynis kalnus... <<< PARDUODAMAS
Trolį pabalnojęs po pasaulį aš klajosiu
Info apie džiaugsmus FB
------------------------------------
artimiausiu metu:
asmeniniai džiaugsmai


Paskutinį kartą redagavo Tautis 2011-06-30 10:17. Iš viso redaguota 4 kartus.

Į viršų
 Aprašymas  
 
StandartinėParašytas: 2011-06-27 09:47 
Atsijungęs
Velomanas
Vartotojo nuotrauka

Užsiregistravo: 2009-09-02 11:23
Pranešimai: 475
Miestas: Vilnius/Šilutė
Vardas, Pavardė: Vitalijus
O balsavimas sako ką kitą 07.08-10 :D kaip čia Tauti suprast? :)

_________________
Trek 6700
Scott sportster P4
- - - - - - - - - - - - - - - - - -
Pranešk apie gražią vietą
Padėk kurti Lietuvos žemėlapį


Į viršų
 Aprašymas  
 
StandartinėParašytas: 2011-06-27 10:00 
Atsijungęs
Velomanas
Vartotojo nuotrauka

Užsiregistravo: 2009-04-06 04:56
Pranešimai: 1723
Miestas: Vilnius
Vardas, Pavardė: Tautvydas
suprasti taip, kad man svarbūs realiai važiuojantys žmonės(pvz. Dainius ir Agnė) ir jų nuomonė, o ne kas ką prispaudeliojo (kažkaip nesutampa balsuojančių ir važiuojančių skaičius ir turiu pastebėt, nebe pirmą kart) ;)

balsavimas orientacinis ir niekur nerašiau, kad jis ką nors lems :p temos pavadinime taip pat figuruoja 07.01-03 data. problem?

_________________
neša mane Trek`as per devynis kalnus... <<< PARDUODAMAS
Trolį pabalnojęs po pasaulį aš klajosiu
Info apie džiaugsmus FB
------------------------------------
artimiausiu metu:
asmeniniai džiaugsmai


Į viršų
 Aprašymas  
 
StandartinėParašytas: 2011-06-27 10:46 
Atsijungęs
Velomanas
Vartotojo nuotrauka

Užsiregistravo: 2009-09-02 11:23
Pranešimai: 475
Miestas: Vilnius/Šilutė
Vardas, Pavardė: Vitalijus
Jokių problemų žygelis viešas norėjome prisijungti, laukiam galutinių rezultatų, kadangi galime tik 07.08-10. Bet vien dėl mūsų tikrai neverta keisti žygelio laiko.

_________________
Trek 6700
Scott sportster P4
- - - - - - - - - - - - - - - - - -
Pranešk apie gražią vietą
Padėk kurti Lietuvos žemėlapį


Į viršų
 Aprašymas  
 
StandartinėParašytas: 2011-06-27 16:32 
Atsijungęs
Vartotojo nuotrauka

Užsiregistravo: 2009-03-04 22:48
Pranešimai: 146
Miestas: Kaunas
Vardas, Pavardė: Gediminas
aš taip pat prisijungčiau 8-9 dienom


Į viršų
 Aprašymas  
 
StandartinėParašytas: 2011-06-28 14:02 
Atsijungęs
Velomanas
Vartotojo nuotrauka

Užsiregistravo: 2009-04-06 04:56
Pranešimai: 1723
Miestas: Vilnius
Vardas, Pavardė: Tautvydas
94km ratas (su Tauragnais) http://goo.gl/c03jP Jei Tauragnų neimam, lieka gražus 74,6km ratukas http://goo.gl/WVC6H
ko gūglas nerado, o parko direkcija rekomenduoja aplankyt(musm gaunasi pakeliui):
Vaišnoriškė -Išsidėstęs prie Būkos upelio, jungiančio Utenykščio ir Baluošo ežerus. (tarp Šuminų ir Strazdų)
varniškės(II) - Tauragno ežero pietrytinėje pakrantėje, prie Tauragnos upelio. (tarp Stripeikių ir Šeimačių [važiuojam pro Daunorus])

aš linkęs pagrindiu laikyti antrą 74,6km ratuką, o iki Tauragnų minti jei bus laiko, noro ir jėgų ;)

orai gražūs (lietus, perkūnija :D), bet šilti +19(naktį) +26(dienom)http://www.gismeteo.lt/city/daily/4207/4/ tad važiuojam ;)


pasiūlymas tiems, kam šis savaitgalis (01-03) netinka - panašu, kad jūsų susidaro būrelis, tad siūlau lukterėt mūsų pargrįžtančių su įspūdžiais ir prireikus pasikoreguot mašrutą ir pakartotinai šturmuot Ignaliną :) turėsit viską kaip ant lėkštutės ;)

mašrutas dar šiek tiek keisis - vėlai vakare peržiūrėsiu kas praleista iš lankstinukuose siūlomų vietų, bei iš Vytauto laukiu rekomenduojamos nakvynės vietos koordinačių


atvykimas į Ignaliną traukiniu. Penktadienis,18:30 būti traukinių stoty(pageidautina su bilietais)
atgalios jei traukiniu, tai laikai tokie: 12:29,15:15,18:45,19:55 tad laisvai galim dar pasivažinėt
svarbu! praneškit, kas nevažiuos traukiniu nes LG rašysiu laišką. kad tikrai būtų vietos mūsų dviračiams (jų aišku vistiek pritrūksim, bet bent jau būsiu padaręs viską, kas nuo manęs priklauso)

EDIT: pirmos nakvynės vieta.
Ar verta domėtis nakvynės vieta nakčiai iš šeštadienio į sekmadienį? pagal mašrutą grįžtume ten pat, kur nakvosim penktadienį, bet gal norėsim sekmadienį dar pasivažinėt ir verta nuklysti kur nors toliau? laukiu jūsų minčių šiuo klausimu

_________________
neša mane Trek`as per devynis kalnus... <<< PARDUODAMAS
Trolį pabalnojęs po pasaulį aš klajosiu
Info apie džiaugsmus FB
------------------------------------
artimiausiu metu:
asmeniniai džiaugsmai


Į viršų
 Aprašymas  
 
StandartinėParašytas: 2011-06-30 12:36 
Atsijungęs
Velomanas
Vartotojo nuotrauka

Užsiregistravo: 2009-04-06 04:56
Pranešimai: 1723
Miestas: Vilnius
Vardas, Pavardė: Tautvydas
double post :shock: :smt120 PauliauB, pažadu už šią mirtiną nuodemę apvažiuot ratą aplink Palūšės medinę bažnyčią ir daugiau nebegriešyt*

na ką, belieka tik keliaut :)
Cituoti:
nuoAptarnavimas aptarnavimas@litrail.lt
kam *****.*****@gmail.com
data2011 m. birželis 30 d. 10:35
temaAB „Lietuvos geležinkeliai“ Keleivių vežimo direkcija
siųsta išlitrail.lt

Laba diena,
atsakydami į Jūsų elektroninę užklausą, informuojame, jog traukiniuose, važiuojančiuose maršrutu Vilnius–Ignalina ir atgal, galima gabenti dviračius, tačiau norime įspėti, jog už kiekvieną dviratį yra imamas mokestis. Taip pat norime pranešti, jog Jūsų minimus traukinius aptarnaujantys darbuotojai bus įspėti apie Jūsų kelionę, kad būtų išvengta nesusipratimų. Savo ruožtu norime paprašyti įlipus į traukinį užimti vietas taip, kad nebūtų trukdoma kitiems keleiviams. Linkime geros kelionės ir puikių žygio įspūdžių!
AB „Lietuvos geležinkeliai“ Keleivių vežimo direkcija

tiesa, patirtis kelionėje į Dzūkus rodo, kad realiai vietų greičiausiai trūks, o darbuotojai gūžčios pečiais, nes nieko nežinos :) na bet tikėkimės geriausio ;)
susitiksim ryt, geležinkelio stoty (bilietais pasirūpinkit patys!)

*šią savaitę

_________________
neša mane Trek`as per devynis kalnus... <<< PARDUODAMAS
Trolį pabalnojęs po pasaulį aš klajosiu
Info apie džiaugsmus FB
------------------------------------
artimiausiu metu:
asmeniniai džiaugsmai


Į viršų
 Aprašymas  
 
Rodyti paskutinius pranešimus:  Rūšiuoti pagal  
Naujos temos kūrimas Atsakyti į temą  [ 32 pranešimai(ų) ]  Eiti į 1, 2, 3  Kitas

Visos datos yra UTC + 2 valandos [ DST ]


Dabar prisijungę

Vartotojai naršantys šį forumą: Registruotų vartotojų nėra ir 26 svečių


Jūs negalite kurti naujų temų šiame forume
Jūs negalite atsakinėti į temas šiame forume
Jūs negalite redaguoti savo pranešimų šiame forume
Jūs negalite trinti savo pranešimų šiame forume
Jūs negalite prikabinti failų šiame forume

Ieškoti:
Pereiti į:  
Powered by phpBB® Forum Software © phpBB Group
Vertė Vilius Šumskas © 2003, 2005, 2007

Hey.lt - Interneto reitingai, lankomumo statistika, lankytoj skaitliukai