Velomanai.lt

Dviračių mėgėjų klubo forumas

Dabar yra 2024-03-28 20:36

Visos datos yra UTC + 2 valandos [ DST ]




Naujos temos kūrimas Atsakyti į temą  [ 47 pranešimai(ų) ]  Eiti į Ankstesnis  1, 2, 3, 4  Kitas
Autorius Žinutė
StandartinėParašytas: 2010-02-21 19:31 
Atsijungęs
Velomanas
Vartotojo nuotrauka

Užsiregistravo: 2009-08-01 12:04
Pranešimai: 213
Miestas: Kaunas
Vardas, Pavardė: Haroldas
Daugiau numinsi - daugiau ir kuom grožėtis bus :lol:


Į viršų
 Aprašymas  
 
StandartinėParašytas: 2010-02-21 19:57 
Atsijungęs
Velomanas
Vartotojo nuotrauka

Užsiregistravo: 2009-04-06 04:56
Pranešimai: 1723
Miestas: Vilnius
Vardas, Pavardė: Tautvydas
Justai, baik blaškytis :) parink vieną mašrutą ir pirmyn - kam tiks tas važiuos, kam netiks tas nevažiuos. o tai dabar jau nebesuprasi nei kur važiuojam nei kokios sąlygos

_________________
neša mane Trek`as per devynis kalnus... <<< PARDUODAMAS
Trolį pabalnojęs po pasaulį aš klajosiu
Info apie džiaugsmus FB
------------------------------------
artimiausiu metu:
asmeniniai džiaugsmai


Į viršų
 Aprašymas  
 
StandartinėParašytas: 2010-02-21 20:36 
Atsijungęs
Velomanas
Vartotojo nuotrauka

Užsiregistravo: 2007-09-23 19:49
Pranešimai: 497
Miestas: Kaunas
Skype: mecka40
Vardas, Pavardė: Gintaras Gedminas
Linas raše :arrow: Manau, kad pavasario pradžioje, kai dauguma beveik nevažinėjusi tai 90 km/diena ne fun, o arkliškas mynimas Antrą dieną po 70 km nusibaigusius jau būtų galima ir nušauti
Fun būtų 50-60 km/diena ir to pilnai per akis pavasarį turistiniame žygelyje sezono pradžioje.
Pilnai pritariu Linui :!: pradžiai pavasarinį relaksinį žygelį nes daug ką tokie atsumai 90+... :shock: nubaidys,ir.... :cry: šnipštas gali gautis :roll:

_________________
Laikai kėičiasi ir mes keičiamės su jeis.


Į viršų
 Aprašymas  
 
StandartinėParašytas: 2010-02-21 21:48 
Atsijungęs

Užsiregistravo: 2007-12-20 21:59
Pranešimai: 651
Sunku man... zinotumet... Ramiai isdestysiu savo mintis. Tai pirma kas mane pazystat tas suprantant, jei reikia pagalbos - padesiu. Paklausit i kur sukti, pasakysiu, i desine. Bet kada prasideda klausimai, kodel ne i kaire (as kalbu kaip pavizdziui), gal geriau butu tiesiai... Nu tai eikit nafik. Tas pats ir dabar. Simtas per daug, dvidesimt per mazai, nu tai nevaziuokit jei nepatinka ir nerasynekit, nes mane tas balamutina ir nesugebu i tai nekreipti demesio ir gaunasi toks sh koks dabar. Foruminiu ones.lt bazaru man galit dabar visi pasiulyti eit toli... nepatinka neuzsimk is serijos, is savo puses as irgi galiu ta pati, nepatinka ? Nevaziuokit. Matyt man nelemta uzsimti organizacine veikla, nes visiems kurie sugeba dar prie kazko prikibiti galiu pasiulyti tik triju zodziu kombinacija.

Is muses drambli padariau, pats gerai suprantu ka rasau tai nepradekit tupu komentaru dabar metyt ir siulyt kazka nuveikt. Man jau dzin... Kiek besistengtum visiems neitiksi, jei ka daryt tai tik del saves...

Tai kad nebut nei per daug nei per mazai bus taip kaip visada. AS vaziuoju situ nauju marsrutu neziurint i niekeno norus, pageidavimus ar dar ka, nakvyne ant trikampiuko. Pazymeti visi keliai kuriais idomiausia minti, galima vaziuoti ir 95proc ir 80proc zvyru. Atstumai apie 60. Ar nakvyne saugi bus nezinau, bet man giliai dzin del Jusu paranojos, zvirbliam ir voverem kurios nakti gali uzpulti, ginkluotu peiliais maniaku pavidalu (neisizeiskit). Beto miskuose dar laksto bebrai su raketom dantyse, gali pasaut 5 megatonu galia. Tad kaip supratom "saugus" mindunu kempingas atpuola, nes praktiskai ten tiek pat nelaimiu gali nutikti kiek ir namuose, apvogs telefoninis sukcius, ar lektuvas ant stogo nusileis.. ateiviai dar gali pagrobt ir kitos fantazijos apie miskus is amerikietisku siaubo filmu apie zombius ir maniakus skerdikus su grandininiais pjuklais ir randuotais veidais pasleptais po dantistu kaukem. O skaityt mokat, kas pakeliui laukia parasyta, puntukai, muziejai, atodangos, kilometrazas ant zemelapio irgi yra. Senaja atkarpa vaziavau dviraciu daug kartu ir vis norisi dar. O sita nauja planeli ejau pesciom 3 kart tose apylinkese, tai tokia svajone turiu aplankyti puntuka su dviraciu ir praminti palei sventaja skardziais bei dviraciu takais. Beto ten dar yra keletas garsiau paplitusiu lankomu vietu kurias noriu aplankyti.

Dar viska atnaujinsiu pirmam puslapyje, dabar einu miegot.
Zemelapiai, eiles tvarka gautusi 7-5-6: http://foto.delfi.lt/my_picture/1403033/

vsio, mano komentarai sitoj temoj baigti, susitksim kelyje, data bus paskelbta savaite/dvi pries kai matysim kaip orai.

Ratata


Į viršų
 Aprašymas  
 
StandartinėParašytas: 2010-02-22 10:00 
Atsijungęs
Velomanas
Vartotojo nuotrauka

Užsiregistravo: 2006-09-29 14:52
Pranešimai: 415
Miestas: Vilnius-Marijampole
Nesinervuok, Justai. Marsrutas geras, tiktai nereiketu prisirist prie laiko, kad butinai vaziuot kovo menesi. Kovo viduryje sniego dar gali but panasiai kaip dabar dabar, o ezerai tikrai bus uzsale. Toki zygi reiketu daryt tada, kai bus jam tinkamas oras.


Į viršų
 Aprašymas  
 
StandartinėParašytas: 2010-02-22 14:18 
Atsijungęs
Vartotojo nuotrauka

Užsiregistravo: 2009-09-16 11:51
Pranešimai: 28
Miestas: Kaunas
Skype: chocolove17
Vardas, Pavardė: Vytautė
Labai laukiu šito žygio, man tai bus savęs išbandymas prieš ilgesnes keliones :D


Į viršų
 Aprašymas  
 
StandartinėParašytas: 2010-02-22 15:14 
Atsijungęs
Velomanas
Vartotojo nuotrauka

Užsiregistravo: 2006-08-22 12:31
Pranešimai: 518
Miestas: Kaunas- Monciškės
Skype: sige90
kovo vidury, tiketina, keliai gali atrodyti taip:
Paveikslėlis
cia pries tris metus. o pavasaris tuomet buvo zymiai ankstyvesnis http://picasaweb.google.com/blodrain0/070312KazluRuda#

_________________
tris kart pasukt į dešinę, tas pats, kas vieną kart į kairę...


Į viršų
 Aprašymas  
 
StandartinėParašytas: 2010-02-22 16:33 
Atsijungęs
Velomanas
Vartotojo nuotrauka

Užsiregistravo: 2006-08-22 15:22
Pranešimai: 5003
Miestas: Kaunas
Vardas, Pavardė: Linas Vainius
Primena kepto jaučio dalybas, kuris dar ganosi lankoj :-D
Justai, paruošk konkretų maršrutą ir pakviesk dalyvius. Kokį paruoši, tokius dalyvius ir turėsi. Iš atsiliepimų tikriausiai supratai kas kam priimtiniau. Jei ruoši tik sau, gal tik vienam teks važiuoti. Jei taikysi 'į viduriuką', bus didesnė kompanija.
Kai bus tinkamas oras ir proga, paskelbsite ir važiuosite. O dabar būrimas iš kavos tirščių, koks bus oras po mėnesio... :-D
Suprantu, kad visi pavasario pasiilgo :-) Bet jis jau už lango, ir nebijant purvinų balų ir ledo, nekantriausi jau gali važinėtis.

_________________
http://www.dviratai.lt - varžybos, maratonai, paradai, klubas.
DSK Dviratai-Daistatus naujienos, įdomybės apie dviračius FB
Elektrėnų GX Ralis dviračių maratonas 2018-10-13 d.


Į viršų
 Aprašymas  
 
StandartinėParašytas: 2010-03-01 22:51 
Atsijungęs

Užsiregistravo: 2009-07-02 22:18
Pranešimai: 8
matau 7 marsrutas palei mano namus, tau butinai prisijungciau.bet kadangi pats vairuoju mtb masina tai geriausia nakvyne butu namuke.


Į viršų
 Aprašymas  
 
StandartinėParašytas: 2010-03-02 15:21 
Atsijungęs

Užsiregistravo: 2007-12-20 21:59
Pranešimai: 651
Atnaujintas marsrutas ir visa informacija pirmam puslapyje.

*Si savaitgali kovo 6-7 diena, vaziuosiu patikrinti nakvynes vietos. Pesciomis, apie 40km. Nakvyne palapineje, nakti zada apie -17 - kaip bus neaisku. I prieki autobusu, atgal irgi arba tranzu. Visos keliones kaina 50-70lt, su maistu bilietais ir t.t. Busiu vienas, arba keliese (patikslinsiu treciadieni velai vakare, arba ketvirtadieni ryte). Jei kas norite pasivaikscioti - susiekite su manim. Kolkas savaitgaliui pranesa gan nebloga ora.


Į viršų
 Aprašymas  
 
StandartinėParašytas: 2010-03-17 21:15 
Atsijungęs
Vartotojo nuotrauka

Užsiregistravo: 2010-02-24 23:13
Pranešimai: 2
Sveiki kelioniu dviraciais megejai 8)
Papasakokit kaip kelione sekesi ??? :D


Į viršų
 Aprašymas  
 
StandartinėParašytas: 2010-03-17 21:22 
Atsijungęs
Velomanas
Vartotojo nuotrauka

Užsiregistravo: 2009-05-08 16:41
Pranešimai: 592
Vardas, Pavardė: Arvydas Kašiuba
Bijau kad organizatorius bus visu mėnesiu suklydęs,kaip jau sakiau gūdi žiema ir žibuoklėmis tikrai nekvepia...


Į viršų
 Aprašymas  
 
StandartinėParašytas: 2010-03-17 23:39 
Atsijungęs

Užsiregistravo: 2007-12-20 21:59
Pranešimai: 651
laukiam ,laukiam... bijau kad man teks isvaziuot po europa kol dar neprasides padorus orai ;(


Į viršų
 Aprašymas  
 
StandartinėParašytas: 2010-03-18 09:15 
Atsijungęs
Velomanas
Vartotojo nuotrauka

Užsiregistravo: 2007-07-30 10:43
Pranešimai: 224
Miestas: Kaunas
nepradek cianai stumti,tikiesi kad be isleistuviu prasisuksi :wink:


Į viršų
 Aprašymas  
 
StandartinėParašytas: 2010-03-18 23:55 
Atsijungęs

Užsiregistravo: 2008-08-15 20:03
Pranešimai: 47
Miestas: Kaunas
Skype: rolkiukas13
Vardas, Pavardė: Rolandas Markevicius
Tai Justai kai silciau bus tada organizuok as suni pasimciau i kelione :D


Į viršų
 Aprašymas  
 
Rodyti paskutinius pranešimus:  Rūšiuoti pagal  
Naujos temos kūrimas Atsakyti į temą  [ 47 pranešimai(ų) ]  Eiti į Ankstesnis  1, 2, 3, 4  Kitas

Visos datos yra UTC + 2 valandos [ DST ]


Dabar prisijungę

Vartotojai naršantys šį forumą: Registruotų vartotojų nėra ir 22 svečių


Jūs negalite kurti naujų temų šiame forume
Jūs negalite atsakinėti į temas šiame forume
Jūs negalite redaguoti savo pranešimų šiame forume
Jūs negalite trinti savo pranešimų šiame forume
Jūs negalite prikabinti failų šiame forume

Ieškoti:
Pereiti į:  
Powered by phpBB® Forum Software © phpBB Group
Vertė Vilius Šumskas © 2003, 2005, 2007

Hey.lt - Interneto reitingai, lankomumo statistika, lankytoj skaitliukai