Velomanai.lt

Dviračių mėgėjų klubo forumas

Dabar yra 2024-03-19 10:07

Visos datos yra UTC + 2 valandos [ DST ]




Naujos temos kūrimas Atsakyti į temą  [ 38 pranešimai(ų) ]  Eiti į 1, 2, 3  Kitas
Autorius Žinutė
StandartinėParašytas: 2010-07-07 09:08 
Atsijungęs
Velomanas
Vartotojo nuotrauka

Užsiregistravo: 2008-03-07 22:48
Pranešimai: 3643
Miestas: Kaunas
Skype: darysp
Vardas, Pavardė: Darius Pekarskas
Kadangi temoje "Pasidalinkime maršrutais" užsimezgė labai įdomus pokalbis plentininkams, sukuriu naują temą. Idėjos autorius Gražvydas rašė:
Grazvis rašė:
O kai myniau keliu nuo Kirdeikių iki Tauragnų, tai tyliai sau pagalvojau, kad - ar norės kas prisijungti, ar ne - bet tikrai į šituos kalnelius dar atsitempsiu plentinį :) Ką galvoji apie: http://www.bikely.com/maps/bike-path/KALVOTAS-PLENTAS

Kadangi tai daug kam gali būti labai įdomu, o ir pateiktas maršrutas yra super, padarau tam atskirą temą. Kada susiformuos iki galo ši idėja (tikslus maršrutas, starto vieta, laikas ir t. t.), paredaguosiu temos pavadinimą ir pirmą postą. Dabar visus į temą postus perkeliu iš temos "pasidalinkime maršrutais" į čia.


Paskutinį kartą redagavo Darysp 2010-07-07 14:30. Iš viso redaguota 2 kartus.
Atskirtos temos ir patikslintas temos pavadinimas


Į viršų
 Aprašymas  
 
StandartinėParašytas: 2010-07-07 09:18 
Atsijungęs
Velomanas

Užsiregistravo: 2007-06-15 07:46
Pranešimai: 1101
Miestas: Kaunas
Džiugu, kad kalneliai negąsdina :)

Tai rašykite, siūlykite maršruto formatą - kada; važiavimo tempą; su nakvyne ar vienos dienos ir kt.

O gal kas žino, ar nuo Rubikių per Debeikius iki Utenos plento yra asfaltas?

_________________
Mano turgelis: tuščias


Paskutinį kartą redagavo Darysp 2010-07-07 14:29. Iš viso redaguota 4 kartus.
Nuo čia perkelti pranešimai iš senos temos


Į viršų
 Aprašymas  
 
 Pranešimo tema: Re: Pasidalinkim maršrutais
StandartinėParašytas: 2010-07-07 10:14 
Atsijungęs
Velomanas
Vartotojo nuotrauka

Užsiregistravo: 2008-03-07 22:48
Pranešimai: 3643
Miestas: Kaunas
Skype: darysp
Vardas, Pavardė: Darius Pekarskas
Nuo Rubikių iki Debeikių yra vieškelis (plentiniams visai netinkamas). Nuo Debeikių iki Utenos plento yra puikus asfaltuotas kelias. Toks pats kelias yra ir nuo Debeikių iki Anykščių - Svėdasų plento


Į viršų
 Aprašymas  
 
 Pranešimo tema: Re: Pasidalinkim maršrutais
StandartinėParašytas: 2010-07-07 10:19 
Atsijungęs
Velomanas
Vartotojo nuotrauka

Užsiregistravo: 2008-04-15 12:16
Pranešimai: 2731
Miestas: ...dabar Vilnius, sekantis...
Vardas, Pavardė: Kęstas
Žiūriu kažkas nuostabaus rutuliojasi plentininkams ir mano laikas nuo liepos 19d nesuplanuotas, tad tikiuosi pavyks kažkame tokio sudalyvauti, jau ir temą tam tikriausiai galima kurti :roll:

_________________
Kęstas.
Kyla problemų forume? Jų sprendimas čia: FORUMO TAISYKLĖS :wink:


Į viršų
 Aprašymas  
 
 Pranešimo tema: Re: Pasidalinkim maršrutais
StandartinėParašytas: 2010-07-07 12:49 
Atsijungęs
Velomanas
Vartotojo nuotrauka

Užsiregistravo: 2008-09-04 21:16
Pranešimai: 65
Miestas: Kaunas
Vardas, Pavardė: Aurelijus
OOOOO :), smagios naujienos, pasirodo ne as vienas aukstaitijos "lygumas" megstu :smt006
atkarpa nuo Moletu iki Utenos (per visus Labanorus, mano gimtaji Saldutiski, Kirdeikius, Tauragnus) tiesiog nepakartojama...
Visur asfaltas, daugelyje vietu visai sviezias ir tikrai labai geros kokybes. Atkarpele Moletai - Anyksciai bus nemenkas issukis, kaip Darius ir rase, ten siauras asfaltas, vingiuotas, kalnas pakalne ir eismas ne toks jau menkas juo buna, ypac atkarpoj iki Birzinkos (taip vadinasi sankryza su A6 Kaunas-Utena), nors svaitgaliais gal siek tiek laisviau, likusi dalis bus ramesne, tiesesne ir maziau apkrauta. Atkarpa nuo Svedasu iki Utenos - kelias neblogas, nors automobiliu srautas ten visada nemazas, nes sitas kelias jungia Utena su Paneveziu. Aplink Vyzuonas yra ka ir salia kelio pasiziureti (visokios uztvankos, riedulynai ir tt). Vat vieninteles atkarpos tarp Anyksciu ir Svedasu nelabai zinau, tad negaliu komentuot. Su didziausiu malonumu prisijungciau prie viso sito vaziavimo. Lauksim konkreciu datu :D

P.S. Atsiprasau adminu uz parasyma ne visai i tema (nors gal ir i tema, juk apie pasiulyto marsruto bukle)

_________________
AURELIJUS


Į viršų
 Aprašymas  
 
StandartinėParašytas: 2010-07-07 14:18 
Atsijungęs
Velomanas

Užsiregistravo: 2007-06-15 07:46
Pranešimai: 1101
Miestas: Kaunas
Vakare sudėliosiu konkrečiau, ką siūlau aš.
O tuo tarpu džiaugiuosi, kad pradėjo formuotis "rekreacinių" plentinininkų grupuotė :D :smt006

_________________
Mano turgelis: tuščias


Į viršų
 Aprašymas  
 
StandartinėParašytas: 2010-07-07 14:20 
Atsijungęs
Velomanas
Vartotojo nuotrauka

Užsiregistravo: 2008-03-07 22:48
Pranešimai: 3643
Miestas: Kaunas
Skype: darysp
Vardas, Pavardė: Darius Pekarskas
Aš už :wink: Kadangi tas vietas irgi žinau (ypač tas, kur nežino Aurelijus :D - Anykščiai, Svėdasai, Rubikiai, Debeikiai ir t. t. ), tai maršrutą sudėliosim. Laukiam Gražvydai, tavo varianto.


Į viršų
 Aprašymas  
 
StandartinėParašytas: 2010-07-07 14:28 
Atsijungęs
Velomanas
Vartotojo nuotrauka

Užsiregistravo: 2008-04-15 12:16
Pranešimai: 2731
Miestas: ...dabar Vilnius, sekantis...
Vardas, Pavardė: Kęstas
Pats artimiausiu metu neturėsiu laiko apžiūrinėti maršrutų, bet esu už tai, kad viskas vyktų žinoma ant asfalto ir su minimaliu motoriniu transportu pašonėje. Gal pravers šita nuoroda planuojant maršrutą http://lakis.lakd.lt/kvd/ , tik ten varneles reikia sluoksniuose tinkamas susidėti.

_________________
Kęstas.
Kyla problemų forume? Jų sprendimas čia: FORUMO TAISYKLĖS :wink:


Į viršų
 Aprašymas  
 
StandartinėParašytas: 2010-07-07 18:44 
Atsijungęs
Velomanas

Užsiregistravo: 2007-06-15 07:46
Pranešimai: 1101
Miestas: Kaunas
Jūsų teismui:

Maršrutas:
http://www.bikely.com/maps/bike-path/Plentas-kalvotas
Startas būtų Tauragnuose.
Per Debeikius gal bus mažiau transporto.

Laikas:
Man tinka bet kada 07.19-08.01, nes atostogausiu. Bet, manau, reiktų pritraukti prie savaitgalio dėl neatostogaujačių.
Gal kas nors žino orų prognozę?

Apsistojimo vieta:
http://www.countryside.lt/jono-sodyba/
Galvai už naktį 20,00, pirtis 10,00, tulikai viduje prie kambarių. Dėl palapinių pasiteiraučiau atskirai.
Aš galvočiau imti dvi nakvynes prieš ir po žygio. Jei kas norės vienos dienos, galėtume susitikti starte Tauragnuose.

Klauskite, siūlykite savo variantus, derinkimės :smt006
Ir, manau, neskaičiuosime dantų žvaigždėse - kviečiame dalyvauti ir hibridus, ir fitnesus ir netgi cyclo crosus :D , visus, kurių negąsdina 160km. Važiavimo stilius - rekreacinis plentas. :lol:

_________________
Mano turgelis: tuščias


Į viršų
 Aprašymas  
 
StandartinėParašytas: 2010-07-07 18:57 
Atsijungęs

Užsiregistravo: 2008-04-03 13:18
Pranešimai: 214
Miestas: Kaunas
Vardas, Pavardė: Ignas
Rekrecinis plentas...
Čia kokis vidutinis?
Jeigu km/h?
Nes, jeigu važiavimas treniruotės tipo su vidutiniu apie 30km/h...
Su hibridu nepavešiu :smt009 net ant rato...
Beja, aš nuo gyvenimo matyt atsilikau, Gražvydai tu plentinį turi? :shock:


Į viršų
 Aprašymas  
 
StandartinėParašytas: 2010-07-07 20:23 
Atsijungęs

Užsiregistravo: 2010-05-10 23:38
Pranešimai: 1180
Jei jau cyclocrossus priimat, visai norėčiau prisijungt ir aš :)

Tik įdomu kokį greitį laikysit, nes virš 30 km/h galiu ir neatlaikyt tokio atstumo..


Į viršų
 Aprašymas  
 
StandartinėParašytas: 2010-07-07 21:36 
Atsijungęs
Velomanas

Užsiregistravo: 2007-06-15 07:46
Pranešimai: 1101
Miestas: Kaunas
Ignai, kažką tokio siaurom padangom turiu... :lol:
Dėl greičio: aš dar vis važinėju be kompiuteriuko, tai gal geriau vidutinį paprognuozuotų kolegos Darius ir Aurelijus - mes vienas kitą jau pažįstame panašiose atstumuose. Bet norėčiau, kad vidutinis jei ir gautųsi apie 30, tai nebūtų pagrindinis važiavimo tikslas.

_________________
Mano turgelis: tuščias


Į viršų
 Aprašymas  
 
StandartinėParašytas: 2010-07-07 23:17 
Atsijungęs
Velomanas
Vartotojo nuotrauka

Užsiregistravo: 2008-09-04 21:16
Pranešimai: 65
Miestas: Kaunas
Vardas, Pavardė: Aurelijus
na Gražvydai, manau jog trasa tikrai vykusi ir nėra čia ką daugiau diskutuot ir tobulint :D
dėl datos - man tikna bet kuris savaitgalis iki 08 07, nes vėliau jau keliu sparnus.

Dėl nakvynės manau irgi neprastas variantas (išvakrėje prieš startą pirtelė tikrai nepamaišytų, ką jau kalbėt apie finišą :mrgreen: ). Mielai pakviesčiau pas save į tėviškėlę, bet bijau, kad ten nelabai galėsiu sutalpint norinčius, neduag jau ten to plotelio pas mano tėvukus, nebent paežerėj palapinėse, tą tai galima suorganizuot be vargo.

Dėl vidutinio greičio - čia ne Kauno apylinkės ar Kėdainių rajonas, čia aukštaitija, o tai reiškia, kad lygumų čia praktiškai nėra... arba tu kyli į kalną arba tu nuo jo leidiesi, tad išlaikyti 30 km/h vidutini :shock: , na bent jau man tai būtų šiek tiek daugoka, nesu sportininkas ir į šitą važiavimą žiūriu kaip į pramoginį, o ne trniruotę priš varžybas. Pasižiūrėkit į žemėlapį, kokių ten sukilimų yra, bus ką veikt, teks šturmuot ne vieną Parodos kalniuką... Praeitais metais mūsų vidutinis berods buvo apie 26, nors ten buvo ir lygumų ir kalnelių.

Labai tikiuosi, kad niekas nepakiš kojos ir galėsiu prisijungt prie važiuojančių, bandom konkretint datą, nes nelabai koks pasirinkimas yra: šis savaitgalis darbingas, vadinasi lieka liepos 17-18; 24-25 ir lieos 31-rugpjūčio1, viso labo trys galimos datos. Man tinka betkuri iš jų.

_________________
AURELIJUS


Į viršų
 Aprašymas  
 
StandartinėParašytas: 2010-07-08 07:34 
Atsijungęs

Užsiregistravo: 2008-04-03 13:18
Pranešimai: 214
Miestas: Kaunas
Vardas, Pavardė: Ignas
Man asmeniškai tinka tik pirmoji.
Bet, aš nesu garantuotas del dalyvavimo, taigi į mane atsižvelgti nebūtina.
Nežinau kur aš būsiu, gal Lietuvoj, gal ne (atostgos, planai greitai keičiasi).
Ir morališkai dar nežinau ar pasirengęs...
Taip, kad jūs derinkitės, jei man tiks prisijungsiu, jei ne linkiu gero kelio. :smt006


Į viršų
 Aprašymas  
 
StandartinėParašytas: 2010-07-08 07:50 
Atsijungęs
Velomanas

Užsiregistravo: 2007-06-15 07:46
Pranešimai: 1101
Miestas: Kaunas
Gali būti ir vienos dienos variantas: su mašinom atvarome į Anykščius ar Molėtus, apsukame ratuką, ir grįžtame į Kauną.
24-25 man taip pat tinka

_________________
Mano turgelis: tuščias


Į viršų
 Aprašymas  
 
Rodyti paskutinius pranešimus:  Rūšiuoti pagal  
Naujos temos kūrimas Atsakyti į temą  [ 38 pranešimai(ų) ]  Eiti į 1, 2, 3  Kitas

Visos datos yra UTC + 2 valandos [ DST ]


Dabar prisijungę

Vartotojai naršantys šį forumą: Registruotų vartotojų nėra ir 1 svečias


Jūs negalite kurti naujų temų šiame forume
Jūs negalite atsakinėti į temas šiame forume
Jūs negalite redaguoti savo pranešimų šiame forume
Jūs negalite trinti savo pranešimų šiame forume
Jūs negalite prikabinti failų šiame forume

Ieškoti:
Pereiti į:  
Powered by phpBB® Forum Software © phpBB Group
Vertė Vilius Šumskas © 2003, 2005, 2007

Hey.lt - Interneto reitingai, lankomumo statistika, lankytoj skaitliukai