Velomanai.lt

Dviračių mėgėjų klubo forumas

Dabar yra 2024-03-28 23:15

Visos datos yra UTC + 2 valandos [ DST ]




Naujos temos kūrimas Atsakyti į temą  [ 10 pranešimai(ų) ] 
Autorius Žinutė
StandartinėParašytas: 2009-05-19 13:36 
Atsijungęs

Užsiregistravo: 2007-12-20 21:59
Pranešimai: 651
Sveiki,

dėl daugumos pageidavimų, dar vienas žygelis pėsčiom į Platelius.

Gegužes 25d., 07:00 renkamės Kauno autobusų stotyje.
Namo grįžtame gegužės 28d., 19:40 vakare (iš Plungės išvažiuosim 16:00)
Daugiau informacijos rasite čia http://www.autobusubilietai.lt/

Su savimi turėkite 100lt bilietams, jei turit lengvatinius pažymėjimus - 50lt. Ir maistui 20lt jei pirksite, parduotuvių tikrai bus.

1 diena. Autobusu į Plungę, iš ten 20km iki Platelių ežero. Lygus, gražūs keliukai.
2 diena. Eisim apie 25km., aplankysime didžiausią Lietuvos uosį (Raganos uosis), užsuksim į Platelių dvarą, praeisim Platelių pažintiniu taku keturis kilometrus. Ir grįšim beveik link senosios nakvynes į gražesnę vietą
3 diena. Niekur neisim, liksim nakvoti, bus poilsio ir ramybes diena, kas norės žais kortom, maudysis ar pnš. (siūlau pietrytinį ežero krantą)
4 diena. Eisim atgal į Plungę link autobuso, pakeliui aplankysim seną sovietinę atominės bombos bazę. 20 km ~

Nebus sabakštynų kaip prie marių ar bent minimaliai, visur gražūs keliukai, žiauriai faini pušynai, sutvarkyta teritorija, turizmo informacijos stendai, aprašymai ir t.t. Bus labai daug laiko viska apžiūrėti, fotografuotis.

Vietovė iš aukštai http://www.efoto.lt/files/images/8151/Plateliai3.JPG

Pagrindinių daiktų sąrašas jei kas nežino ką pasiimti.

1.Peilis
2.Metalinis puodukas maistui virti (5l spirgų puodas iš virtuvės netinka, geriausia toksai - http://arsenal.lt/lt/katalogas/index.ph ... ductId=299 )
3.Išsirinkite geriausius turimus batus. Aukštus per čiurnas, kietu padu, gerai susiveržiančius.
4.Jei netyčia pritrinsit pūsle tai turėkit pleistrų.
5.Miegmaišis.
6.Palapine sau, arba derinkitės su kitais, kad priimtu.
7.Maistas, savo nuožiūra imkit, jei kas ne pas mane pomidorai ištižę po kuprinę mėtysis :) Rekomenduoju prieskonius, kilogramą kokiu nors grūdų, duonos kepalą, lašinių, keletą konservų ir dešros gabalą.

Toliau jau savo nuožiūra dėkitės ką norit. MP3, 3 komplektai drabužiu, kilimėlis, prožektorius, dujinė ir t.t. Aukščiau išvardinta tai kas yra būtiniausia.

Rekomenduoju įsidėti šniūrų visokių, siūlų, adatą. Jei kokia kelnių saga išplyštu ar kuprine ar dar kas.

Žemėlapiai pas mane bus, eisim visi kartu. Jei kas nori atskirai gali pasiimti savo žemėlapius, pasakysim nakvynes vieta ir vakare susirasim vieni kitus.

Kas žada dalyvauti parašykite man asmeninę žinutę į forumą.


Paskutinį kartą redagavo Ratata 2009-05-21 17:56. Iš viso redaguota 7 kartus.

Į viršų
 Aprašymas  
 
StandartinėParašytas: 2009-05-19 13:51 
Atsijungęs

Užsiregistravo: 2008-07-27 09:44
Pranešimai: 420
Miestas: Laikėnuojė Lietovuos suostėnė
geguze ar birzelis?

_________________
Life's too good, I'm untouchable


Į viršų
 Aprašymas  
 
StandartinėParašytas: 2009-05-19 13:55 
Atsijungęs

Užsiregistravo: 2007-12-20 21:59
Pranešimai: 651
geguze


Į viršų
 Aprašymas  
 
StandartinėParašytas: 2009-05-19 14:16 
Atsijungęs

Užsiregistravo: 2009-04-01 11:06
Pranešimai: 88
Miestas: Kaunas
Vardas, Pavardė: Tomas
Gera vieta. Ten gražūs vaizdai. Tik va bėda kad aš dirbu, ir dalyvaut negalėsiu. Birželio mėn., būtų be problemų :)


Į viršų
 Aprašymas  
 
StandartinėParašytas: 2009-05-19 15:24 
Atsijungęs

Užsiregistravo: 2009-05-02 18:10
Pranešimai: 3
Vardas, Pavardė: kastytis salkauskas
As irgi gal sudalyvausiu ,bet man dar del grafiko reikia susiziureti kaip ten viskas iseis man.


Į viršų
 Aprašymas  
 
StandartinėParašytas: 2009-05-20 05:37 
Atsijungęs
Vartotojo nuotrauka

Užsiregistravo: 2008-06-03 22:07
Pranešimai: 70
Miestas: kaunas
Skype: jegiskas
Tai kas nors jau pasirašo keliauti be kastyčio? ar dviese eisite?


Į viršų
 Aprašymas  
 
StandartinėParašytas: 2009-05-21 17:56 
Atsijungęs

Užsiregistravo: 2007-12-20 21:59
Pranešimai: 651
Atnaujinta žygio informacija, žiūrėkite pirmam pranešime.


Į viršų
 Aprašymas  
 
StandartinėParašytas: 2009-05-29 12:21 
Atsijungęs
Vartotojo nuotrauka

Užsiregistravo: 2008-06-03 22:07
Pranešimai: 70
Miestas: kaunas
Skype: jegiskas
Labukas, cia ratata. :lol:
i platelius nevarem, nes nebuvo chebros. tai dviese su gedu (jegiu) varem iki kalvarijos, ten susipazinom su tokia kiaune, dave valgyt, isgert, uz papo patis pasiemem. zodziu tokia neprotavo labgai bet pavalgem gerai pietus. poto nuvarem prie panemunes pilies, apziurejom, ejom link jurbarko. mano fotikas issikrove ir supykes sudauziau, gaila 1000lt. zodziu dabar sedim eiciuose ( jurbarko ir taurges ), vyksta ornitologu konferencija, eisim nakti pasivaiksciot. poto zadam vaziuoti i siaulus link maratono, arba varysim i nida i kazkoki atidaryma, dar liko kokie 6 pokai makaronu, uzteks, grywsim kita sav i kauna. jei gedas netinges papsakos nuotykius su sernais, zuvim, pelkem ir mustynes su vietiniais ir t.t.

ok, iki laiko daug nera is bibliotekos rasom.

linkejimai Sandrai.


Į viršų
 Aprašymas  
 
StandartinėParašytas: 2009-05-29 15:55 
Atsijungęs

Užsiregistravo: 2009-05-25 18:32
Pranešimai: 9
Miestas: Kaunas
Skype: bumlifer
Vardas, Pavardė: Tomas
Matos kelione linksma :D Ir su vietiniais pabendravot :lol:


Į viršų
 Aprašymas  
 
StandartinėParašytas: 2009-05-31 20:34 
Atsijungęs

Užsiregistravo: 2007-12-20 21:59
Pranešimai: 651
Jei kam idomu tai del datos atsisake dauguma potencialiu ejiku. Gavosi kad likom dviese, biski pakeitem marsruta.
Apvaiksciojom aplink Kalvarija, pabuvom prie 2 ezeru, kovojom su vietiniais pacanais, draugavom su elektriniu piemeniu ( Gedas ypac, taip buna kai uzsikabini ir gulint su kuprine sunku pajudet ), kepem pirsto dydzio zuvytes ( skanios buvo ), ziurejom kaip mus uzpuoles vilkeska atsitojo priesais ir padare sisiuka ( bus epine foto kai iskrausim i pc :DDD ).
Poto nulekem i panemune tarp Jurbarko ir Kauno, apziurejom vietine architektura, draugavom su labai idomiu senuku ( apie sita veliau ), siaip pasivaiksciojom ir varem link Eiciu tarp Jurbarko ir Taurages.
Eiciuose buvo ornitologu konferencija, pasiklausem pasakojimu apie paukscius, apejom viesviles rezervata, autobusu aplankem panemune ties pasieniu. Veliau Gedas pasikviete Kyka ir isvare ten kazko i Nida, o as islekiau atgal i Kauna.

Del to deduko tai labai idomi situacija buvo. Sedim parkeli, valgom desra, su batonu uzsigerdami nuodais is 2l butelio. Ir ateina toks per gatve link musu, priejo ir pakele ranka man prie galvos. As ziuriu i ta, o, tas i mane, nu tai ir as pakeliau ranka. Tada tas dar auksciau pakele, nu ir as auksciau ir t.t. tada pasake "niekada nepasiduok" ir nuejo tolyn.

Gedas gal issamiau papasakos, as kaip ir visiems jau ne karta kartojau, ka veikiu ir kur bunu atsimenu ir be dienorascio pagalbos.

O jei dar kam idomu tai organizuokites kelione pas mane, papasakosiu realiai kaip viskas buvo, kad nerasytumet i skypa kas 10 min. (kam reikia tas suprato)


Į viršų
 Aprašymas  
 
Rodyti paskutinius pranešimus:  Rūšiuoti pagal  
Naujos temos kūrimas Atsakyti į temą  [ 10 pranešimai(ų) ] 

Visos datos yra UTC + 2 valandos [ DST ]


Dabar prisijungę

Vartotojai naršantys šį forumą: Registruotų vartotojų nėra ir 24 svečių


Jūs negalite kurti naujų temų šiame forume
Jūs negalite atsakinėti į temas šiame forume
Jūs negalite redaguoti savo pranešimų šiame forume
Jūs negalite trinti savo pranešimų šiame forume
Jūs negalite prikabinti failų šiame forume

Ieškoti:
Pereiti į:  
Powered by phpBB® Forum Software © phpBB Group
Vertė Vilius Šumskas © 2003, 2005, 2007

Hey.lt - Interneto reitingai, lankomumo statistika, lankytoj skaitliukai